Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyumnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyumnak, hogy van barátom? Nem szokványos eset.

Figyelt kérdés

Hogy kéne közölni vele? Még picit húznám, hogy biztos legyen, nem 2 hét után különmegyünk. Bemutatni szóval még nem most. De nemsokára meg kéne mondanom, hogy van barátom. Amivel baj nem lenne, de a fiú 3,5 évvel fiatalabb nálam... Hogy kéne adagolni neki? Ki lesz vajon akadva? Annyit már leszűrt a beszédemből, hogy ennek a fiúnak bejövök, de hogy járunk, azt nem gondolná.


Adjatok tippekeeet! *-*


És nem szeretnék lenéző válaszokat kapni, mert én tudom, hogy nekem mi a jó, és én szeretem azt a fiút. Minden nehézség árán is.


Köszönöm! :)


2014. márc. 9. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
19 leszek köv. hónapban.
2014. márc. 9. 17:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Odaállsz, "Anya, van barátom". Mi nem szokványos rajta? Ennyi idősen ez még bőven belefér
2014. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen az a szokványos, hogy egy majdnem 19 éves lánynak 15 éves barátja van :D Különben biztos könnyebben megmondanám neki. Ráadásul első barátnak sikerült őt összehozni...
2014. márc. 9. 17:19
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Mutter, pedo vagyok és hülye...bepasiztam :D


mondd ezt idióta

2014. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a srác 15... hopsz. :D Háát... így. Anya, pedó vagyok :D
2014. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hat azert eselyes, hogy egy 15 eves kisfiu es egy 19 eves no elott nem all hosszu jovo parkapcsolatilag.... Mellesleg nem is a te szuleid miatt kellene aggodni, hanem a fiucska szulei miatt....
2014. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pedo -.-

Különben a fiú anyukájának semmi baja velem, ő csak annyit mondott, hogy meglepődne, ha a fiának sikerülne összeszednie engem, de igazából nem bánná.


Nem értem különben, miért elítélendő, ha a fiú fiatalabb a lánynál? Persze nem ez a megszokott, de miért gond?

2014. márc. 9. 17:26
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem azon lennél legjobban kiakadva ha anyád kirögögne mondván "jó vicc ... te meg az a tojáshéjfenekű gyerek" márpedig ez elég rizikós.

te szereted a fiút, a fiúnak valszeg csak bejössz. még nem látott meztelen csajt a hozzátartózóin kívül.pár hétig meg tudja játszani hogy milyen komoly rendes meg hozzád méltó stb. az énje hosszú hónapok múltán lepleződik le.....szal ez alaján szerintem még rengeteg időd van közhírré tenni hogy barátod van

2014. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy fiatalabb a fiu, hanem az, hogy jelenleg olyan korban vagytok, ahol o meg gyerek, te meg mar felnott vagy.
2014. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!