Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen az eset? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen az eset? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár napja voltam egy házibuliban és ott volt a fiú aki tetszik. A barátnőm tudta hogy tetszik nekem. Valamit mondott neki a barátnőm és utána lesmárolt. Ez volt nekem az első csók. Tök aranyos volt, megölelt, magához húzott és utána szájrapuszit is adott. Utána elmentem a barátnőimmel táncolni, és egyszer csak azt látom hogy a fiú egy másik lánnyal smárol. Egész este vele volt és rám se nézett. Nagyon ki vagyok borulva, folyton ezen kattogok. Tudom el kéne felejtenem, de nem megy. Valami tipp?
2014. jan. 2. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Összekevert Titeket, részegen megesik az ilyen.

Felejtsd el az egészet...

2014. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Faggasd ki a bnőd, hogy mit mondott neki.
2014. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszolo sokat segitettel:)
2014. jan. 2. 23:27
 4/13 A kérdező kommentje:
dehogy kevert össze, annnyira nem volt részeg
2014. jan. 2. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Eléggé elrontotta az első csókodat szerintem.
2014. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
részeg csóknak nincs jövője :D
2014. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem voltunk részegek, ez még a buli elején volt.
2014. jan. 2. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:
akkorsem sok. mennyit beszélsz a sráccal? mennyi ideje ismered ezek elég fontos infók..:D
2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kb 1 hónapja, akkor sem beszéltünk sokat, de a buli óta egyáltalán nem.
2014. jan. 2. 23:34
 10/13 anonim ***** válasza:
esélytelen.:/
2014. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!