Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A srác, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A srác, akivel járok szívesen lefeküdne velem!

Figyelt kérdés
A problèma pedig, hogy èn is szeretnèm, de fèlek, nem vagyok elèg èrett hozzá. Ő nyáron már 16 èves lesz, de èn mèg csak jövőre töltöm a 15- öt. Tartok tőle, hogy nem lesz annyira jó, mint ahogyan mindig is kèpzeltem az első alkalmat. Fontos, hogy mèg mind a ketten szűzek vagyunk.

2014. márc. 9. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan tegyél, amit nem bánnál meg.

És a kor miatt azt mondom, még ne, mert könnyen lehetsz meggondolatlan és ezt nem sértésből írom.

2014. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat*
2014. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valahogy rá kell venni, hogy nézzen utána, hogy megy ez.

Persze Neked is kellene.

Fontos, hogy figyeljetek egymásra, és lehetőleg minél tovább tartson.

És ne zavarjon senki.

Az elsőn sok múlik, milyen lesz később.

2014. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èrtem. De mi lesz, ha egyszer csak túl messzire megyünk? Hogy mondjam meg neki- úgy, hogy ez lehetőleg ne vessen vèget a kapcsolatunknak- hogy mèg nem jött el az ideje? Egyáltalán, lehet ezt időhöz kötni?
2014. márc. 9. 18:02
 5/5 anonim válasza:
Nem kell semmit elsietni. Az más dolog, hogy én is 16 voltam mikor először szexeltem. Azért egy 14 éves csaj még ne kapjon a 15. szülinapjára lecsó kolbászt... de ti tudjátok... minden esetre beszéljetek róla kicsit és ha csináljátok akkor védekezzetek!!! Gondolom nem akarsz 15 évesen gyereket!?
2014. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!