Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg fiúk! Járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem partyarc, gyűlüli a füstös, zsúfolt helyeket, viszont nagyon szeret beszélgetni, beülni egy hangulatos kávézóba, kirándulni stb. Nem iszik alkoholt (soha, még Szilveszterkor sem), nem dohányzik, sőt be sem megy olyan helyre, ahol a dohányoznak, mivel tisztában van a passzív dohányzás veszélyeivel. Az egészséges életmód híve, csak csirkemellet, salátát, teljes kiőrlésű kenyeret és hasonló dolgokat eszik, illetve csak ásványvizet iszik. Rendszeresen edz, ezáltal sportos testalkatú, viszont utálja a versenysportokat, nem néz sportközvetítéseket, nem ismeri a focicsapatokat stb. Külsejére nagyon igényes, divatosan öltözködik, az egész testét szőrteleníti, órákat tud a fürdőszobában eltölteni, mindig kellemes parfümillata van, többen metroszexuálisnak tartják. Mindig és mindenkor megfontolt, felelősségteljes és tudatos, például soha nem hajt gyorsan, illetve nem szegné meg a KRESZ-t, nem vásárol felesleges dolgokat stb. Rendkívül precíz és igényes a szűkebb és tágabb környezetére, például állatot nem tűrne meg a lakásban, szelektíven válogatja a hulladékot, mindig rend és tisztaság van nála. Nagyon fontos számára a higiénia, naponta legalább ötvenszer mos kezet. Határozott elképzelése van a világról, ami mellett akkor is kitart, ha a nagy többség mást gondol, magyarán szólva nem jellemző rá a "csordaszellem". Feladatait, kötelességeit mindig határidőre (vagy azelőtt) teljesíti, sokak strébernek nevezik. Mindenkivel próbál kedves és megértő lenni, igazi lelki társ, akivel a legnagyobb titkát is megoszthatja az ember. Mindezek mellet sokak szerint nem is néz ki rosszul.


Mielőtt megkérdeznéd, igen, rólam van szó, 27/F vagyok. Na, vélemények?



2014. márc. 8. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Több okból sem, de alapvetően a több órás pepecselés a fürdőben, és a háziállat-ellenességed miatt kizárt. Egy finnyás és ellenszenves ember képe rajzolódott ki előttem. Pedig biztosan van sok szimpatikus és jó tulajdonságod is, de ez a leírásból nem derült ki.

35/F

2014. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felületes voltam: "Mindenkivel próbál kedves és megértő lenni, igazi lelki társ, akivel a legnagyobb titkát is megoszthatja az ember. Mindezek mellet sokak szerint nem is néz ki rosszul." ez a rész szimpatikus.
2014. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáteszek, hogy te meg tutira nem járnál velem, úgyhogy nem akarom azt sugallanai, hogy "objektíven nézve" bármi baj lenne veled, csak szerencsére nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én járnék veled, de az 50 kézmosás talán már túlzás :D
2014. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok részletesebb választ adni, mint egy mondat.

Én is próbálok mindenkivel kedves lenni, de csak azok ismernek és szeretnek igazán, akik valójában ismernek, ugyanis nem engedek közel magamhoz túl sok embert. Kiskoromban azért közösítettek ki, mert más volt az érdeklődési területem, illetve nem hagytak kibontakozni, mert nem voltam nyalis, most pedig azért, mert elértem a céljaim és vannak irigyeim és olyanok is, akik pletykákra alapozva nem szeretnek, mert állítólag lenézem az embereket, ami nem igaz, mert nem vagyok feljebb való senkitől és nem is akarok az lenni, de akik ismernek, szeretnek és megbíznak bennem, sokszor jobban mint a saját családjukban.

Én sem nézek ki rosszul :D Mindenki mondja hogy nem a külső számít... Nekem az is fontos nagyon is, ha nem tetszett volna a párom, lehet nem randizgatom vele és akkor nem ismerem meg a csodálatos belsőjét, szóval fontos a külső, de persze nem a fő szempont, viszont ha valaki nem tetszik, akkor hiába okos és művelt, nem az esetem.

Mindent összefoglalva, szerintem túlságosan igyekeztél magad pozitívan beállítani, de a valóság ennyire nem fekete és fehér. Egy szakmai önéletrajzban lehet, hogy nagyon dicsérendőek ezek a tulajdonságok, de a való életben, számomra túlságosan merev vagy és megrögzött. Egy kapcsolatban fontos az, hogy tekintettel legyünk a másikra, elfogadnunk a negatív tulajdonságait is és valamilyen szinten alkalmazkodjunk egymáshoz. Egy minden téren ugyan olyan ember, mint te, nem lesz jó partner, mert rengetek mindenben fogtok vitázni, mert mindketten kiálltok a magatoké mellett, ez pedig szülhet nagyobb vitákat is és biztos megjelenik majd a versengés is. Ha pedig olyan lesz a párod, aki pl cicát tart, vagy szereti lazábban venni a dolgokat az nem fog neked tetszeni. Szóval szerintem össze kell egy emberrel csiszolódni, így látatlanban nem lehet ítélni, mert lehel jól, vagy éppen rosszul hangzik amit hallunk, olvasunk, de a való életben minden másképp jön le, másképp alakul.

20/f aktív

2014. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

na az előbb a nagy része lemaradt...


Az, hogy nem vagy egy partyarc és nem iszol alkoholt pozitívum a szememben, nagyon is (főleg az hogy káros szenvedélyektől tartózkodsz, a partyarc annyira nem zavarna, de ha már komoly a kapcsolatom valakivel, az eleve ne partyarcoskodjon, maximum velem, de mivel én kifejezetten utálom az ilyen helyeket, nem tudnám hosszú távon tolerálni. A párom is partyarc volt, de már szerencsére kinőtt ebből, sajnos a alkoholról nem tudott lemondani, ez a kapcsolatunk megkeserítője, de remélem ez a legutóbbi kompromisszum kötésünk óta rendeződött és nem lesz komplikáció.)

Az is dicsérendő, hogy egészségesen étkezel, mi is, de azért néha jó bűnözni egy kicsit, abba nem fog belehalni senki és nem fosztom meg magam ilyen kis örömöktől, mint néha egy jó pizza, hambi vagy akármi. Viszont tőlem akár azt is ehetne a párom egész nap amit te, csak ne erőltesse rám, mert azt nem tolerálnám (mint az ÉNB-ben Barbi Joera /nem nézek több szenny műsört ezt kivéve/). Az is jó ha edzel, én is szoktam és a párom is, bár az utóbbi időben hanyagoljuk sajnos, de jön a jó idő, megyünk futni is, viszont nekem az nagyon nem tetszik aki ilyen próbababa vagy felfújt lufiemberként néz ki, mert ki van gyúrva. Persze valakinek az izompacsirta jön be, nekem nem. Legyen valaki egészségesen vékony, szálkás, akár izmos, de ne legyen kigyúrva és ne lógjon állandóan konditeremben és ne legyen elszállva a testétől, hogy folyamatosan azt dédelgeti (az ilyen magatartás, ahol megrögzötten tökéletesíti valaki a testét, rejtett problémákra utal, mint pl a kisebbségikomplexus).

Az, hogy egy férfi az egész testét szőrteleníti, számomra teljes mértékben elfogadhatatlan! Legyen igényes, ne legyen egy ősember, de ne szőrtelenítse már az egész testét! Nekem férfi kell, nem pedig egy Ken baba, bocs.

Én is nagyon igényes vagyok a külsőmre, követem a divatot, ízlésesen, ám visszafogottan öltözöm, nem vagyok híve a páwizmusnak, amikor minden színes szir-szart magunkra kell aggatni, mert az a divat... tőlem lehet. Nem erőltetem magamra a legújabb trendeket, ha az nem tükrözi a személyiségem. Nagyon ápolt vagyok, odafigyelek a megjelenésemre, mégsem töltök órákat a fürdőszobában, ez is túlzás nálam. Mit lehet csinálni órákon keresztül? Én lezuhanyzom, borotválkozom, fogat mosok, arcot mosok, hidratáló krémmel bekenem az arcom ha szükséges, izzadásgátló, parfüm ha megyek valahova, beállítom a hajam, mindez maximum egy óra, de általában inkább fél.

Az hogy megfontolt és tudatos, oké, én is az vagyok és komoly is, de ettől függetlenül laza és felszabadult vagyok. Nem szeretem ha valaki ismételten megrögzötten betáblázza az életét születésétől, haláláig. Felesleges dolgokat én sem vásárolok, nem is kell, nem szeretem pazarolni a pénzt, odafigyelek, hogy tényleg arra költsem, amire szükséges. Az, hogy precíz vagy, szintén oké, de az hogy nem tűrsz meg háziállatot, kizáró ok. Például én imádom az állatokat, főleg a macskámat. A rend és tisztaság becsülendő, kivéve ha ez már rendmániába megy át, mert az frusztráló tud lenni. Az, hogy fontos a higiénia szintén nem követeli meg, hogy valaki 50x mosson kezet. Én is sokszor mosok kezet, de 50 az elég sok, rendkívül dehidratálja a bőrt, körmöt, stb (ha annyira odafigyelsz az egészségedre, akkor ezt is tudhatnád, nem túl jó ilyen szinten beavatkozni a természetes flóránkba, többet ártasz vele, mint használsz.)

Határozottság jó pont, én is az vagyok, így nyilván akadna összetűzésünk, amit te is halál komolyan vennél meg én is, a párommal is szoktuk ütköztetni a nézeteinket, ez szerencsére összecsiszolódott a közel másfél év során. Engem is sokan strébernek tartanak, mert mindig is jól tanultam, rengeteg projektben vettem részt (nemzetköziben is, pl külföldön voltam média kurzuson), pedig alapvetően elég lusta tudok lenni, de szerencsére elég nagy a háttértudásom, ami rengeteg témát felölel, nem részletezem, mert nem rólam van szó, hanem rólad.

Próbálok részletesebb választ adni, mint egy mondat.

Én is próbálok mindenkivel kedves lenni, de csak azok ismernek és szeretnek igazán, akik valójában ismernek, ugyanis nem engedek közel magamhoz túl sok embert. Kiskoromban azért közösítettek ki, mert más volt az érdeklődési területem, illetve nem hagytak kibontakozni, mert nem voltam nyalis, most pedig azért, mert elértem a céljaim és vannak irigyeim és olyanok is, akik pletykákra alapozva nem szeretnek, mert állítólag lenézem az embereket, ami nem igaz, mert nem vagyok feljebb való senkitől és nem is akarok az lenni, de akik ismernek, szeretnek és megbíznak bennem, sokszor jobban mint a saját családjukban.

Én sem nézek ki rosszul :D Mindenki mondja hogy nem a külső számít... Nekem az is fontos nagyon is, ha nem tetszett volna a párom, lehet nem randizgatom vele és akkor nem ismerem meg a csodálatos belsőjét, szóval fontos a külső, de persze nem a fő szempont, viszont ha valaki nem tetszik, akkor hiába okos és művelt, nem az esetem.

Mindent összefoglalva, szerintem túlságosan igyekeztél magad pozitívan beállítani, de a valóság ennyire nem fekete és fehér. Egy szakmai önéletrajzban lehet, hogy nagyon dicsérendőek ezek a tulajdonságok, de a való életben, számomra túlságosan merev vagy és megrögzött. Egy kapcsolatban fontos az, hogy tekintettel legyünk a másikra, elfogadnunk a negatív tulajdonságait is és valamilyen szinten alkalmazkodjunk egymáshoz. Egy minden téren ugyan olyan ember, mint te, nem lesz jó partner, mert rengetek mindenben fogtok vitázni, mert mindketten kiálltok a magatoké mellett, ez pedig szülhet nagyobb vitákat is és biztos megjelenik majd a versengés is. Ha pedig olyan lesz a párod, aki pl cicát tart, vagy szereti lazábban venni a dolgokat az nem fog neked tetszeni. Szóval szerintem össze kell egy emberrel csiszolódni, így látatlanban nem lehet ítélni, mert lehel jól, vagy éppen rosszul hangzik amit hallunk, olvasunk, de a való életben minden másképp jön le, másképp alakul.

20/f aktív

2014. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én nagyon hasonló vagyok:)

Sosem iszom alkoholt,nem cigizem,naponta kb én is ennyiszer mosok kezet(sokszor ki is szárad emiatt).

Próbálok egészségesen élni a lehetőségekhez képest,bár a teljes,tökéletes életre nincs pénzem:D

Nem vagyok birka,nem osztok meg és lájkolok a facebookon napi 25ezerszer Élet igazságait.Stb:))

Kresz?Én nem akarok soha autót vezetni,tök feleslegesnek tartom,nem is fogok jogosítványt szerezni.

Hogy kinek mi a felesleges,hát az jó kérdés:))


Igazából nem is szívesen élnék együtt senkivel,főleg nem olyannal,mint én,csak megőrjítenénk egymást:))

De beszélgetőpartnernek és ha jól néz ki(feltételezem az életmódból)szexre alkalmas:D

Nekem még ezen felül is vannak f-szságaim,de nem várom el,hogy más elviselje ezt:)))

2014. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem hiszem. Bár sok olyan dolgot írtál, amik rám is igazak illetve amikkel egyetértek, pl.: precizitás, rend- és tisztaságmánia, állat szerintem sem való lakásba, csordaszellem hiánya, kötelességtudat, én sem vásárolok fölöslegesen; viszont a többit illetően már nem egészen értünk egyet. :) A dohányzásellenesség még érthető, de alkoholellenességet már túlzásnak tartom, - az előzőeknek is mondom egyébként - a "sosem iszom alkoholt" és a "minden hétvégén tökrészeg vagyok" között azért vannak fokozatok, lehet csak egy-két sört is inni(sőt 1 deci vörösbort orvosok is szoktak ajánlani :), persze az nem zavar ha vki nem iszik, csak ezt tőlem nem követelje meg. Én is igyekszem egészségesen étkezni, de ha csak csirkemellet-salátát ennék kb. két nap után megunnám, az egészséges étrend lehet, sőt legyen is változatos! Az órákig tartó fürdőszobai tollászkodás is biztos megőrjítene, én is igényes vagyok a megjelenésemre, de ez azért óriási túlzás (a teljes szőrtelenítés is az egyébként). Az meg hogy mindig minden szabályt betartasz, nekem inkább merevségnek és rugalmatlanságnak tűnik, persze tekintettel kell lenni a szabályokra (hiszen azért vannak), de a jó és rutinos sofőr igyekszik a körülményeknek megfelelően vezetni. Tele van az ország teljesen indokolatlan 30-as táblákkal, azoktól szoktam megőrülni, akik mindig minden körülmények között betartják.

Bocs ha esetleg megbántottalak, de őszinte voltam.

24/F

2014. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Lehetek őszinte? Ha minden, amit leírtál igaz, akkor egy döglött hal érdekes személyiség hozzád képest.


Kifejtem miért: odáig tetszik a dolog, hogy adsz magadra, higiénikus vagy, és nem a csordaszellem szerint éled az életed, de... A többi nevetséges, szerintem. Embereket a hibáikért szeretünk, ami tökéletes, az egyben tök unalmas is. Nem bűn, ha néha megszegünk szabályokat, borostásak vagyunk, szétfújja a szél a hajunkat, elmegyünk berúgni pár baráttal (Bár a partyarcoskodás hiányát megértem: amióta 16 lett az átlagéletkor egy átlagos szórakozóhelyen, én sem megyek le szívesen), vagy épp úgy döntünk, hogy egyik nap inkább csak lazulunk és szarunk bele a kötelességbe.


Én a magam részéről dohányzok, néha jól berúgok, nem érdekel, hogy egészségesen étkezem-e, nézek focit, néha borostásan mászkálok, szarok a KRESZ-re, ha épp úgy alakul, kupis vagyok, és macskát is tartok. Abszolút ellenpólus, mi? :D

2014. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!Én 20 éves vagyok,hasonlítasz rám. A fürdőszobában én nem töltök el sok időt,de adok magamra. Óckodóm a vegyi anyagokkal teli tusfürdőktől,és samponoktól,így természetes alapanyagú szappant használok,valamint mentaillatú biosampont,és természetes alapanyagú arcszappant.

Alkoholból nálam a sör szóba jöhet,havonta 1-2 üveg sör semmi,az jót tesz a szervezetnek is ráadásul.

Mindennap mosok hajat,és én minden étkezés előtt is mosok kezet,és akkor is,ha tüsszentek,és itthon vagyok,akkor megmosom a kezem.

A ruháimnál mindig ügyelek,hogy tiszta legyen minden amit aznap felveszek. A Kresz szabályokat énis betartom,de nem figyelem árgus szemekkel a táblákat.

Próbálok egészségesen étkezni,már amennyire tudok,de az édességet szeretem,mert édesszájú vagyok,így azt naponta fogyasztom.

Visszahúzódóbb vagyok,de próbálok mindenkivel nyitott lenni,mert anélkül sosem fog semmi sem alakulni.

Nah ha én szimpatikus vagyok,akkor írj nyugodtan.

Nemsokára 21 éves leszek. 20/F :)

2014. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!