Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye, jogosan mondanám ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, jogosan mondanám ezt a páromnak?

Figyelt kérdés

Mostanában akárhova próbálom hívni a barátomat,nem akar jönni velem szinte sehova,így legtöbbször csak suliban találkozunk.

Eléggé nehezen oldjuk meg,hogy itthon találkozzunk,na meg ő sokat tanul hétvégente is.Ezért azon voltam,hogy legalább szombat esténként találkozzunk a szüneteken kívül. Volt a környéken az ismerőseim által szervezett buli,nem jött el,arra fogta,hogy nem volt mivel.

Utána pont 'kettőnk közt'volt mégegy,ahova igazán nem lett volna nehéz elmenni,szinte mindegyik haverja ment,de neki 'nem volt kedve'így ott sem voltunk együtt.

Hiába kérdezgetem,erre nem ad normális magyarázatot.

Így azt gondoltam,engem sem fog érdekelni ezután,és nem fogok ugrálni többet,hogy valahogy találkozzunk.

Feldühített,hogy jövőhéten az ő környékén,pár lépésnyire lesz újra egy ilyen buli,ahová persze már elmenne.Kérdeztem,hogy megy-e azt mondta,hogy lehetséges.NEm,mint mikor én kérdeztem mindig a "nincs kedvem'volt a válasz,aztán csak úgy visszakérdezte,hogy 'és te?'És akkor jutott eszembe,hogy most tudnám éreztetni vele,hogy milyen az mikor a másik fél nem akar veled lenni,és azt mondanám,hogy 'most nekem sincs kedvem odamenni,ahova te akarsz'.

És innen hátha rájönne,hogy milyen volt nekem,ha igazán érdeklem.Mit gondoltok,jogos lenne?


2014. márc. 9. 20:52
 1/3 A lány neve: Béke ***** válasza:
Jogos, bár itt alapból több probléma is van... MEgkérdezi, hogy te mész-e? Nem úgy kérdezitek, hogy együtt hova mentek? Nem alap dolog, hogy azt kérdezi, megyünk-e? Oké, hogy van az embernek külön programja, de ti érdekesen álltok egymáshoz... Pláne azok fényében, hogy sulin kívül nem is kíváncsi rád.
2014. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.Tudom,normális úgy lenne...viszont láttam,hogy bejelölte,hogy ott lesz,ezért kérdeztem úgy,hogy fog-e menni.

Ő meg tiszta boldogan válaszolta...

2014. márc. 9. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szeret bulizni, de a te kedvedért beválalná a következőt, hogy kedvedbe járjon... ez nem jutott eszedbe, mi?
2014. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!