Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik szakítottak párjukkal majd egy idő után kibékültek?

Figyelt kérdés
és ha igen,hogy működött utána,jobb volt rosszabb? miért békültetek ki?
2014. márc. 10. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakítottunk másfél év után, aztán 3 hónap múlva újra összejöttünk. Körülbelül 2 hétig minden pompás volt, aztán újra kezdődtek a veszekedések, a féltékenykedés, így aztán végleg búcsút mondtunk egymásnak 1 hónap után.
2014. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb másfél év után szakítottunk, egy hónap külön, majd megint összejöttünk. Nálunk is kb 2 hétig minden szép és jó volt, utána megint kezdődtek a bajok. Ez még 2x játszódott le, mire végleg búcsút mondtunk egymásnak. L
2014. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy nagyon fontos kérdés,a viták ellenére gondolom szerettétek egymást,különben nem akartátok volna helyre hozni,jó hogy így alakult,vagy megbántátok,hogy vége lett?
2014. márc. 10. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Együtt voltunk 3 évig, szétmentünk, majd 3 hét múlva újra megpróbáltuk. Közel fél évig voltunk együtt még utána, tök jók voltunk együtt, nem vitáztunk, éltünk a mindennapjainkat, aztán egyszer csak szakítottunk.. Elmúlt. Mi meg nem erre vágytunk, hiába volt harmonikus a kapcsolat. Fiatalok vagyunk, mindketten megérdemeljük a boldogságot, és egymás mellett hosszú távon csak elég lett volna, de nem jó.
2014. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem bántam meg hogy így alakult. Így a legjobb, nem hiába lett vége.
2014. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!