Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek ment szét kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ment szét kapcsolata azon, hogy a párja vett magának egy kutyát, és onnantól kezdve a kutya lett a "minden"?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére ilyen nálunk nem fordulhat elő, mert mindkettőnknek a kutya a minden :)
2014. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, még pár éve,bár macska miatt de gondolom az nem számít. A barátnőmnek az a macska volt a mindene, nagyon kötődött hozzá, nem is voltak barátai rajta kívül. Én türelmes voltam egy darabig, meg fiú létemre én is kedvelem a macskákat de a bizarr extrém dolgoktól ki akadtam - ágyban aludt a macska velünk, moziból egyszer húsz perc után ki jöttünk, mert félt hogy magányos egyedül a macska, folyton nyalogatták egymást stb. Körülbelül 1,5-2 hónap után nem is volt szinte semmi közös programunk emiatt.
2014. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed? A párod a kutyát választotta helyetted?


Vagy épp fordítva, te készülöd dobni emiatt a párod? Vagy már meg is tetted? ;)

2014. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Párom vett kiskutyát. Én is megszerettem azóta, helyes kis teremtés.

Az elején kicsit "megrettentem" a dologtól, mert egy vagyont hagyott ott a Fressnapf-ban, olyan dolgokért amik lényegében teljesen feleslegesek. Az első pár nap együtt aludt vele, gyakorlatilag nem is beszéltünk, ha kerestem csak annyi választ kaptam, hogy "jaj a kutyus, pill" majd órák múlva közölte hogy bocsi, elfelejtett. Jobban aggódott érte ha otthon kellett hagynia, mint más a gyermekéért.

Szerencsére közbe rájött, hogy a kutyus jól el van anélkül is hogy folyamatosan szekírozná. Vettünk neki egy nagy kutyakosarat amibe bőven belenőhet, úgyhogy az ágyból is kikerült. Most minden a régiben, annyi különbséggel, hogy a kutyus is családtag lett. :)

2014. márc. 20. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!