Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki az exei fotóit lájkolgatja a facebookon, miközben már van egy új kapcsolata?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Hadd lájkolja.
2014. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Semmi, én is ezt csinálom.. :)
2014. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért csinálod ezt?
2014. febr. 22. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert jó nők az exeim, meg hogy egye őket kicsit a penész, hogy én nyertem a szakítást.. :)
2014. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erről inkább az lehet leszűrni, hogy még mindig bejönnek neked a régi nőid és akivel jelenleg vagy az nem elég jó, mint az exeid.
2014. febr. 22. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
A jelenlegi nőm képeit is lájkolgatom..:D
2014. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És őt nem bántja, hogy még mindig az exeiddel foglalkozol?
2014. febr. 22. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Én lány vagyok, több olyan pasim is volt, akik lájkolgatták néhány exarátnőjük képét. Kit érdekel? Velem voltak akkor, kit érdekel, hogy közben másokat is megnéz? Az teljesen egészséges. Én nem vagyok zsarnok. Főleg, ha mondjuk nem haragban váltak el? Nyilván oka volt annak, hogy akkor valamiért összejöttek, külső és belső szimpátia, miért kéne ennek megszűnnie, csak mert köztük nem jól működött a dolog, és valaki új kapcsolatba lépett?
2014. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség amiket előttem írtak.. ha valakik tényleg szeretik egymást tiszta szívből nem fogják lájkolgatni az exeik képét..meg senkiét dehát ilyen a mai világ.. sz*r:D mindenki egymást csalja
2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Talán azért, mert nem haragban váltak el, hanem jóhaverok maradtak????????


Úristen. Még a végén emberek képesek a facebook baromságai miatt szakítani.

2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!