Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék az elkesere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék az elkeseredett barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és pár hónapja szakítottak már a barátjával. Csúnyán lett vége,a pasi megcsalta őt.Viszont azóta egyszerűen nem jön helyre lelkileg.Depressziós,sokat fogyott és hülyeségeket csinál és ami még rosszabb,állandóan panaszkodik és semmit sem csinál,hogy változzanak a dolgok.Én mindenhogy próbáltam már segíteni.Tanácsokkal,meghallgattam sokszor,hívtam szórakozni ide oda hogy ne ülljön otthon és ne szomorkodjon de hiába,ugyanazt mondja el 1000 szer. Nem tudom már mit tehetnék,hiszen úgy gondolom neki kellene mostmár akarnia hogy helyre jöjjön.Hogyan segíthetnék neki?
2014. márc. 10. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy pofozd föl, de azért azt még ne. Mond el neki hogy attól nem lesz jobb hogy vinnyog, és sajnáltatja magát. Te segíteni akarsz de ha nem hát nem és hagyd egy ideig. Hátha kicsit összeszedi magát.
2014. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy még mindig fiatal csaj, kb azzal jön össze akivel akar.
2014. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elsőnek...hát sajnos már majdnem hogy azt kell mondjam hogy igazad van.Én tényleg megértő vagyok és voltam hiszen én is voltam már ilyen helyzetben de az embernek egyszer össze kell szednie magát és azt mondani hogy itt most pontot teszek erre mert nem teszem magam tönkre senki miatt. És az az igazság,hogy amit ő csinál az már tulzás kezd lenni :(
2014. márc. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!