Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 évesen semmit sem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 évesen semmit sem tudok kezdeni a korosztályommal. Mit gondoltok erről, más is van így?

Figyelt kérdés

A feleségem 13 evvel volt fiatalabb 10 evet éltünk együtt (egy baleset miatt lett vege ) utana 5 év egy 18 evvel fiatalabb csajjal. Azután megint egy húszassal fiatalabb es mindig minden kalappolt, de megpróbáltam konszolidáltan élni a magamhoz illő párral es csak szenvedés lett ezekből az esetekbol. Ráadásul mindenki azt mondta a mai fiatalok ilyenek meg olyanok... no az en tapadztalatom az hogy soha sem volt semmi morális, erkölcsi, szorgalmi vagy bármilyen bajom a 30+ csajok meg azt hiszik hogy a seggukbol süt a nap, at húzzák az ember fejet, es ebben a korosztályban az egyik hülyét cseréltem egy másképpen hülyére ... Nem beszélve arról hogy 45 évesen karban tartom magam szegénykém nagyrészt meg bele lehetne csomagolni egy zacskós tejes tasakba,

Az lett a konklúzió hogy vissza a gyökerekhez es a jól bevált élethez ....

Nem kamu ez az egész tényleg kiváncsi vagyok hogy csak en küzdök ezzel? Hülyeseg hogy mindig be kell ismerjem magamnak hogy értelmetlen bele is kezdeni egy korosztályos Nővel?


2014. márc. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek, hogy nem kötelező a saját korosztályodban keresni.

Nekem két nagy szerelmem volt, illetve az egyik még tart is, és mindketten 10-15 évvel idősebbek voltak nálam.

Viszont! Én nem direkt így kerestem őket, csak így alakult, hogy belőlük lett komoly kapcsolat.

Az nekem fura, ha direkt így keresel.

Azzal meg nem értek egyet, ahogy általánosítasz, hogy minden 20 éves nő, szuper, normális, stb. A 30-asok meg kibírhatatlanok, nagyképűek és nincsenek is olyan jól karban, mint te. :S

2014. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es dehogy általánosítok..... Ezek az en tapasztalataim, mondhatom, hogy kizárólag ilyen esetekkel hozott ossze az élet. Biztos másnak másokkal mas tapasztalatai vannak...

Szemezgetek az elmúlt 20 év vicces harmincas negyvenes történeteiből

- agydaganatert rohangaltam be a kórházba, közben előttem ment be átöltözött köntösbe en meg patyolgattam miközben mint kiderült fel sem volt véve az osztályra

- kiderült a kisfiamrol h nem tőlem van

- netről töltött ultrahang felvétel ( ilyen több is volt )

- tavaj egy 33 eves no egy hónap ismeretség utan sokkot kapott hogy tőlem terhes -e vagy az öt honapja szakítottak exétol

- a legutolsó 42 eves páromrol kuderult h huszon eves fiucskákkal chatsexel.

A haverom szerint két kutya négy fal vagy jo sok pecabot a megoldás

2014. márc. 10. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát melléfogásaim nekem is vannak, de vegyes a korosztály, van az idősebbek és fiatalabbak között is érdekes eset :)

De nem értem, mi a gond? Ha a fiatalokkal alakult neked eddig jobban, velük jöttél ki jól, akkor miért ne lehetne fiatalabb a párod? Nem kell eltemetkezni a lakásba vagy a horgászatba :)

2014. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van egy 20!eves lányom, amúgy is mindenáron szerettem volna kiesni ebből a szerepéből hogy mindig ilyen fiatal csaj van mellettem ( napi storry, hogy a párom a lányomnak nézik pl: a kislányának külön szoba? Vagy egy repülőjegy vásárlásnál oda adom a diák igazolványát stb.... )

De egyszerűen csak jo lett volna ha nem fordulnának meg úton útfélen utánunk az utcán... De nem megy ugy látom, vagy ideg baj, szenvedés, sexuális csőd ( forgatom mint egy hideg pizzát ) vagy rajtam röhög az egész világ

2014. márc. 10. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én jelenlegi párom 20 évvel idősebb nálam. Napi szinten nem jelentkezik ez, hogy megbámulnak meg a lányának néznek, de persze előfordult már.

Volt, hogy megkérdezték, hogy az apukám e. De mi csak nevettünk rajta. Aztán azóta ezzel szoktunk viccelődni. Az meg egyáltalán nem érdekel, ha néznek. Én büszke vagyok rá, hogy ő a párom, úgyhogy csak nézzenek, ha akarnak :D

2014. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs Kérdező, de ha a barátnődet mindenki a lányodnak nézi, akkor biztos vagy benne, hogy annyira jó karban vagy tartva, amennyire itt eldicsekedted? A r.bancság, az ostobaság, nagyképűség vagy bármilyen tulajdonság nem korfüggő szerintem. Amúgy majd kidobod a barátnődet, mikor 30 éves lesz, mert attól kezdve tuti csak a baj lesz vele? :D
2014. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!