Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmasszíroznám a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmasszíroznám a párom, de pár perc alatt elfárad a kezem. Hogyan bírják a profik?

Figyelt kérdés
Ő ül, én meg masszíroznám a hátát, ha be nem görcsölne a kezem szinte rögtön. Tippek?

2014. márc. 11. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, és minden tiszteletem a hivatásosoké
2014. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fektesd le, úgy jobban kézre áll. és olajjal könnyebb.
2014. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyakorlat teszi a mestert, ha többször csinálod, megerősödik a kezed is, bírni fogja, gyakorlásnak meg valami tésztát gyúrjál mondjuk :D
2014. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem csak erővel dolgoznak, hanem technikával

sógornőm 175 magas nincs 50 kg és mégis bírja..

azt mondja a testsúllyal kel dolgozni.. tehát ha az alany ül akkor 3 percig sem bírja...nem féletlenül fekszenek a vendégek, és nem véletlenül állítható a masszázságy magassága..

2014. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg a párodat,hogy feküdjön inkább, az neki is kényelmesebb,hiszen jobban eltudja engedni magát.Testápolóval vagy masszázsolajjal pedig könnyebb.

Nekem igy menni szokott 30-45 percekig is akár, én szeretem igy kényezteni a páromat,és neki is jó:)

20/L

2014. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van, az ülve masszázs az irodai gyorsmasszázshoz meg néhány gyógymasszázshoz való. Relaxmasszázs, főleg kezdőknek, fekve. Ha úgy esik kényelmesebben, mert csak ágyon tudod csinálni, nyugodtan rá is ülhetsz a fenekére. A kezed meg majd megerősödik a gyakorlattól, de a többet ésszel, mint erővel itt is működik. Fontos, hogy magadat se erőltesd. Én már masszíroztam megszakításokkal hat órát, és nem fáradtam el.
2014. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok és 46 kg,és hivatásos masszőr.Kizárólag földön dolgozom matracon,és természetesen a technika a lényeg,nem az erő.A testsúlyomat viszem bele a mozdulatokba,azzal adom a nyomatékot.Az ülő masszázs a legnehezebb egyébként,de annak is meg van a technikája.Nézegess a Yt-on keleti masszázstechnikákat,onnan el lehet lesni egy-két fogást!
2014. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A lábmasszázs is nagyon fárasztó, pedig akkor fekszik a kliens.
2014. nov. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!