Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit javasoltok? Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok? Mit csináljak? 19/L érett emberektöl várnék választ bocsi ha hosszu légyszi. Csak 2 perc

Figyelt kérdés
szoval... külföldön élek és jártam egy fiuval aki 30 éves, én 19 vagyok.. az ö ismerettségi társaságában megismertem egy fiut, akivel összebarátkoztam. már több mint 3 hónapja egyedülállo vagyok és a szomszédom ez a bizonyos fiubarátom. Nagyon tetszem neki, és öszintén ö is nekem. ö nagyon vigyáz rám, én egyedül élek, és ö is. Már vn valami több nmint barátság de semmi lefekvés se semmi, mert ö nagyon vallásos és azt mondja hogy csak akkor fekszik le valakivel ha tuidja hogy összeakar vele házasodni. Együutt szoktunk vásárolni, fözni, aludni. Mikor együtt vagyunk nagyon szupi mindenben egyetértünk. De ami tetszik nekünk mindenben különbözik. én a metált szeretem meg mindet halgatok mondjuk ö csak romantikus zenét, vagy vallásost. Nekem ez is tetszik, nincs vele problemam. ö zárkozott én nyitott. Nekem tetszenek a koncertek, Neki csak ami a vállasaban van, nekik az autok nekem a motorok, és blablabla az ellentétek néha vonzak egymast. de tegnapelött elmentem az IRON MAIDEN koncertre és tegnmap aztmondta nekem hogy ö nem tud igy velem lenni ha egyszer járnánk ez nem tetszene neki. és én aztmondtam, hogy ha nem tetszik, nem csinalom, ha ez távolabra viszi ot istentol én nem csinalom. és ö azt mondta hogy nem akar megfosztani attol a mi nekem nem tetszik. Vagyis nem akarja hogy változzak, de nem akar velem lenni amilyen én vagyok. vagyis nem változni, hanem nekem minden tetszik nekem nem szamit ha koncertre megyek vagy ehelyett elmegyünk bicozni, ez is én vagyok és mindakettö tetszik, csinálom amit ö akar mert ö a válogatosabb. De amiért ö ezt mondta, én ugy vettem, le hogy nem akar tolem semit és elmentem onnan. majd nem birtam aludni, átmentem hozza és mondtam. akkor miben maradunk? mert nem birok aludni tudnom kell hogyan maradunk. megölelt és azt mondta hogy nem akar nélk<ülem élni hogy ö soha nem volt szerelmes. (eddig 2 bnoje volt 28 eves letere es o nagyon helyes) es hogy nem fontos neki semmi sem, megakarja probalni. azt mondta hogy jarjunk 1 honapot titokban es lassuk hogy boldogulunk es ha minden okes nyilvanos es ha nem, nem tortenik semmi. 6 honapja ismerem es megakarom ismerni meg tobbt mielott jarnek vele, mert az o szandeka hazassag es gyerekek. es azt mondtam neki hogy varjunk egy kicsit hogy meg jobban megismerjuk gymast. es boldog lennek vele, tudom hogy semmmi nem fog hianyozni es ha akarok egy gyereket vele majd biztosan akarom o nagyon óv és dolgozik sokat hiogy mindenje legyen ilyen lenne velem és a gyerekeimmel. nagyon keves az ilyen. huseges, szeret, dolgozik, komoly, TI MIT GONDOLTOK ERROL A SZITUACIOROL?
2013. okt. 1. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ha nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy, akkor nem szeret igazán. Egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni. Nem helyes úgy, ha te mindenről lemondasz az ő kedvéért. Te elfogadod, hogy vallásos, stb. Neki is el kell fogadni téged, ahogy vagy. Ha nem, akkor nem illetek össze. Most még úgy gondolod, hogy neked nem gond, ha lemondasz erről-arról, de később problémák lennének ebből.
2013. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele és majd idővel meglátjátok.

Viszont azt nem tanácsolnám,h mindenben hagy utána,valamicskét ő is engedhetne,néha. Most még neked nem probléma de mi lesz 10 év múlva? Egy jó kapcsolat kompromisszumokon alapszik, legalábbis szerintem.25/N

2013. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban is tagolhattad volna a szöveget, mert így elég nehéz volt olvasni. Na mind1.

Nem tűnt túl problémásnak az eseted, egészen addig a részig, amikor ez jött: "nem fontos neki semmi sem, megakarja probalni. azt mondta hogy jarjunk 1 honapot titokban es lassuk hogy boldogulunk es ha minden okes nyilvanos es ha nem, nem tortenik semmi."


Hát, Kérdező, ezen el kéne gondolkodnod. Ugyanilyen helyzetben voltam! Járjunk titokban... Ugye tudod, hogy azért van ez, mert nem biztos abban, hogy működni fog köztetek (ezt gyakorlatilag ő is megmondta), viszont szabadulni akar a felelősségtől, ami esetleg ezzel jár. El akar vinni egy próbakörre, ha beválsz megtart, ha nem, élitek tovább a világotokat, hiszen beleegyeztél te is.

Ez egy GYÁVA ALAK! Mondom, velem ugyanezt tette egy volt barátom, ő is hihetetlen kedves volt, tényleg a legjobb barátok voltunk, folyton azon aggódott hogy "de mi lesz ha nem jövünk ki jól" stb.... Egyszerűen gyáva és éretlen, érted?! Felnőtt emberek vagytok, nem az oviban, hogy titokban járjatok pfff.... Úgy akar elkezdeni veled egy kapcsolatot, hogy már eleve kételkedik a sikerében.

NE menj bele!!!

24/L

2013. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
*hagyj
2013. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hát ez elég beteg ez a csávó már bocs...,Hiába hogy az ellentétek vonzák egymást ha mindig csak a veszekedés lessz,mert semmibe nem értetek eggyet.Am milyen gyerek meg házasságot akar még pár hónap után?!Ez a csávó am Jehova tanúja vagy zsidó vagy mi?!
2013. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az régen rossz szerintem ha egy másik ember miatt teljesen le kelk mondanunk az egyéniségünkről. Te tudod, hogy meg tudsz e változni ennyire valaki kedvéért és főleg akarsz e változni. Én nem tartom jónak az ennyire vallási beállítottságot holott én is hívőnek érzem magam, de mindenkinek a saját értékrendje és becsülete szerint kell élni. Ha te úgy érzed tényleg vele szeretnél lenni próbáljátok meg de a gyerekvállalással én még várnék egy ideig. Nagyon fiatal vagy még és ha nem érzel teljes tiszta szerelmet valaki iránz akkor nem érdemes belemenni felelőtlenül ekkora döntésbe mert a legtöbbet egy gyerek tud sérülni. A vonzalom nem elég egy házassághoz mert előbb utóbb jön a szerelem...
2013. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem itt ut ki a korbeli kulonbseg... Nem sok mert o csak 28 de belul szerintem tobb! Te 19 eves vagany lazado tipus lehetsz... TUz es viz... De ha csak a Te megalkuvasaidon nyugszik a kapcsolat es csak Te engedsz hogy a vegere jo kereszteny feleseg legy, neked idovel sok minden fog hianyozni!

A zene egy dolog... Nalam ordit a rock es metal parom meg fankadelit hallgat... Ha kocsiban vagyunk csak radio szol... Igy egyikunk se szenved a masik zenejetol... Vannak megoldasok, de nem ugy hogy tegef idomit es formal a vallasahoz...

Neked nem kell mindenben alkalmazkodni, nem kell vallasat felvenni csak ha tenyleg mindent a sajat dontesedkent elsz meg es nem ugy hogY a hatterbol noszogatnak...

Nehogy egy kapcsolat az iron maiden koncerten muljon :)

Remelem erted mit akarok mondani!

2013. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
eloszor is koszi a velemenyeteket. Beszeltem vele sokat es mondtam neki en sem akarom ot megvaltoztatni o sem fog engem. azt mondtam neki hogy neki azt kell csinalnija ami nekem tetszik es en azt ami neki tetszik, ez a titokba jaras nem tetszett, ezert nem mentem bele, aztmondtam neki hogy varjunk, ha mar biztos, és en is akkor jarunk, de normalisan. koszonom a válaszokat.. válaszoljatok még és bocsi hogy nem volt tagolt. de ö nagyon jo velem, nagyon sokjat segit, és a hazassag meg a gyerek nem most lesz pèersze de o nagyban gondolkodik mindig, eloszor akarja hogy egyetemre jarjak, en is akarom ezt mondjuk, e jovore kezdem es utana szeretne gyereket, es en is. a gyereknevelesben tudom hogy ugyanazt csinalnank mert ugyanazt gondoljuk ebbol, es ezert is tetszik nekem mert lehet hogy a mi nekunk tetszik kulonbozik de a gondolkodasunk hasonlt
2013. okt. 1. 14:41
 9/26 A kérdező kommentje:
igazan hasznosak a tanacsaitok de tudnotok kell hogy en nem voltam ilyen, en nagyon vallasos voltam aztan elhagytam istent, a drogokhoz italba vetettem magam és az elozo evig ment a dolog majd abbahagytam uresnek ereztem magam és imatkoztamés akkor ismertem meg ot, és tudom hogy erte lemondanek, vagyis mar lemondtam minderol öérte igen megvaltoznek, és szerintem ez csak jo dolog ha most valtozok mert nem jo uton megyek. lehet hogy koszonet neki egy jo , és értékekkel gazdag nö lehetek. Vannak értékeim, de nem a jouton megyek, tonkretehetem magam, de nem tulzok soha, van kontrol, de akkorsem jo, tudom.. A HELYZET NEM AZHOGY VÁLTOZNÉK, HANEM ELÖ HOZNÁM A RÉGI ÉNEM
2013. okt. 1. 14:46
 10/26 A kérdező kommentje:
ja, ezeket ö is tudja, persze nagyon öszinték vagyunk mindig egymással
2013. okt. 1. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!