Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Olyan buta vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Olyan buta vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy ember akit mindennél jobban szeretek , régebben jártunk is , de ez inkább a barátságról szól elsősorban már. Annyit törődött velem , annyi szeretet adott már nekem , hogy el se tudom mondani.. és úgy érzem bármennyire is akarom, nem tudom megbecsülni .. mindig vitatkozok minden hülyeségen és nem akarom ..nem akarom ezt. Azt szeretném,hogy minden okés legyen , mert nagyon szeretjük egymást, csak a viták mindent elrontanak. Mit tegyek,hogy meg tudjam őt becsülni és ezt érezze is? Kérlek ne trollkodjatok , nagyon ki vagyok borulva.

22L


2014. márc. 11. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy.Az én párom bármennyire is szerettem,addig húzta az idegeimet,hogy már nem volt visszaút.Pedig ő is szeret(ezt).Ne Menj el idáig,nem ez a helyes út.Persze nem ismerem a részleteket,ezért ne ez alapján dönts.
2014. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alaposan átgondolod a dolgokat,rájössz,hogy részben lehet valami oka annak,hogy vitatkozol.Ha a barátod nem adna rá okot,nem veszekednél valószínűleg.Ez akkor is így van,ha csak magadat okolod,és látszólag vele minden rendben van.Keresd meg az indokot,miért is nem tudsz úgy hozzá viszonyulni már,ahogy kellene.
2014. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, mivel húzta az idegeidet? Hisztis volt vagy mi?
2014. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!