Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy osztálytársam (fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam (fiú) akibe 5 éve vagyok szerelmes! Hogy mondjam el neki mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Elmesélem:

Igaz, hogy 5 éve szeretem, de semmit nem voltam képes elérni nálla! Facen bevallottam neki (tudom most szánalmasnak hihettek) és a testvérével halálra röhögték magukat RAJTAM! Lassan kezden úgy érezni, hogy fikarcnyi esélyem nincs nálla! Mostanság alig alszok valamit annyit sírok és gondolkozom azon, hogy ő most szeret vagy sem! Pedig voltak már közös olyan pillanataink amiket máig sem felejtek el! Pl.: még régebben futottam a folyosón (a suliban) meg ő is és a sarkon egymásba szaladtunk. Majdnem a szájunk összeért! :( szokott velem kedves lenni, de csak akkor ha nincsenek ott a haverjai! Szerintem szeretem, de a remény, hogy valaha is összejöhetnék kezd elaludni bennem. Mit tegyek, hogy elmondjam neki?


2014. márc. 11. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem meg te még max elsős gimis lehetsz, ha az neked nagy pillanat, hogy összefutottok.
2014. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az "összefutás" szerintem bárkinek nagy élmény, aki szerelmes fiúnál és lánynál is. :)

Viszont az, hogy ez a pasi bunkó, mikor a haverjaival van, de kedves, mikor egyedül, az valóban arra utal, hogy még fiatal lehetsz. Vagy veszel bátorságod, hogy úgy beszélsz vele, mikor egyedül vagy, vagy pedig hagyod elszállni a reményt VAGY annyi reményt hagysz, hogy majd ő megy oda hozzád, aminek a legkevesebb az esélye. Bármi megtörténhet, de ha azt akarod, hogy tényleg történjen valami, akkor neked kell lépned.

2014. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy veszel bátorságod, hogy úgy beszélsz vele, mikor egyedül vagy

* korrekció:

Vagy veszel bátorságot, hogy úgy beszélsz vele, mikor egyedül van

2014. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Késő van: újabb korrekció, még jó, hogy nem írnak sokan. Szóval *arra utal, hogy fiatalok lehettek.
2014. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! De nem csak összefutás volt! Sokszor mondott olyat amit egy sima fiú barát nem mondana nekem!
2014. márc. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!