Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég kényes szituba kerültem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kényes szituba kerültem. Ti mit tennétek? Hagyjam vagy, ha már eddig bírtam csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Elég gáz sztori, légyszi kíméljetek meg a savazós válaszoktól, nem egy átlagos csajról van szó.

Tavaly nyáron haverom összejött egy csajjal, néha ott voltam amikor találkoztak.Az egyik ilyen alkalomnál a csajjal jött a barátnője is. Ahogy megláttam egyből volt egy fura érzésem, nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan mit éreztem, de nagyon megfogott benne valami.Sajnos akkor nem nagyon tudtunk beszélgetni, mert hamar haza ment, de utána párszor még összefutottunk. A haverom (ex)barátnője folyton mondta, hogy hívjam randira, mert szerinte nagyon is van esélyem.Elhívtam, igent mondtam..( ez október elején volt ) napokkal előtte készültem rá, szinte már görcsösen.Azt akartam, hogy minden jól menjen. Minden nap beszéltünk neten, így kicsit furcsáltam, hogy a randi előtti nap egyáltalán nem volt fenn fészen.Még edzésre se mentem, mert úgy volt, hogy akkor beszéljük meg, hogy pontosan hol/hánykor találkozunk másnap, és egész nap a gép előtt ültem. Este már kicsit ideges voltam, mert hívtam is, de ki volt kapcsolva.

Késő este szólt haverom, hogy a lánynak autóbalesete volt, súlyosan megsérült. A lába, és a gerince sérült.Egy ember meg is halt a balesetben. Napokig magam alatt voltam.Egy karnyújtásnyira volt tőlem, és ez történt.Egyszer megakartam látogatni, de az arcán is csúnya sebek voltak, és szinte senkit se engedett be.

Ez már 5 hónapja volt. Folyamatosan kérdezősködtem, hogy mi van vele..tudtam,hogy megműtötték, hogy egy hónap múlva haza engedték, fekvőgipsz volt a lábán. De kb. 2-3 hónapja csak annyit tudtam, amit a facebookon láttam. Minden nap eszembe jutott, de úgy voltam vele, hogy van elég baja nélkülem is. Meg amugy is ő kérte, hogy ne hívogassam stb.

Pont ma egy hete viszont rá írtam, hogy hogy van? Elmondta, hogy már jár suliba, tud mankó nélkül is (bicegve) menni.Azt mondja az arcán már szinte semmi se látszik, és a gerince is kezd helyre jönni.Viszont hízott, mert nem nagyon tudott mozogni, és lába miatt még nem is tud intenzíven. Megint beszélünk telefonon is, szerintem most is van esélyem.Amikor óvatosan felhoztam a témát az volt a válasz, hogy már nekem úgy se tetszene, mert hízott. Őszintén engem nem érdekel.. még most is úgy érzem, hogy megakarom vele próbálni.

Hívjam randira? Még nem épült teljesen fel, de már suliba is bejár..elég tanácstalan vagyok, hogy mi legyen.


2014. márc. 12. 10:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült, próbáltam röviden leírni.Egy-két dologot ki is hagytam..szóval kicsit hiányos, de a lényeget leírtam.
2014. márc. 12. 10:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne konkrétan randira hívd, hanem mondd el neki, hogy aggódtál érte, kíváncsi vagy rá, hogy mi van vele, hogy van, ezért egyik nap suli után, vagy hétvégén találkozzatok, üljetek be valahova és beszélgessetek kicsit.

Nem kell kihangsúlyozni, hogy randi, nehogy parázzon miatta.

2014. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, én is így gondoltam, csak nincs ötletem, hogy hozzam fel neki a témát.

De amit írtál jó, és még igaz is.

2014. márc. 12. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:

hívd :)


sőt... érződik, h fontos számodra, ezt éreztesd vele is :)

2014. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el valahová, mond el neki azt amit szeretnél, éreztesd vele hogy fontos neked. Jól fog neki esni.
2014. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig vártál rá, ez már jelent valamit. Közeledj óvatosan és tisztelettel hozzá. És mond meg neki, hogy mióta ismered erre a pillanatra vártál.
2014. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszinte legyél és mond el mit érzel iránta!!! Neked is sokkal könnyebb lesz utána és Neki is.... + segítesz Neki, hogy visszanyerje az önbizalmát és idővel az alakját is. Hajrá!!!
2014. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!