Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok,aki egy boldog kapcsolatban élt (eddig).Másfél éve ismerkedtem meg mostani élettársammal,ő 41 éves,(előtte volt egy tíz éves párkapcsolatom,ami megromlott,és válás lett a vége) akivel 8 hónapja együtt is lakunk.Élettársamnak is volt már egy kapcsolata előttem,amiből született egy lány gyermeke,akit nála helyezett el a bíróság,így most velünk lakik ő is,az én házamban.Ezzel nincs is semmi probléma.Úgy 3-4 hónapja kaptam az első üzenetet,amiben azt írták,hogy az élettársam a munkahelyén,összeszűrte a levet az egyik munkatársával,és nézzek utána a dolognak.

Persze én nem néztem utána,hanem úgy 1-2 nap múlva megmutattam neki az üzenetet,és kértem hogy magyarázza meg a dolgot.Persze ő nem fogadta valami jól ,és azt mondta,nincsen semmiféle kapcsolata rajtam kívűl,igaz a kolegái állandoan próbálkoznak nála,de semmi sem volt,és nem is lessz.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy a párom 41 éves,de nyugodtan letagadhatna 15-20 évet,a korából.Ha elmennek a lányával valahova,azt hiszik az emberek,hogy testvérek,mert a lány igaz hogy 14 és fél éves,de nagyon fejlett.Szóval,az ötödik,hatodik üzenet után,azt próbáltam kideríteni,hogy ki küldheti az sms-eket,de nem jutottam semmire.Úgy két hete hivatalosak voltunk egy szülinapi buliba,ahol egy férfi odajött hozzánk és úgy csinált,mintha már régóta ismerné az élettársam és flörtölni kezdett vele,nemtörődve azzal,hogy én is ott vagyok.Hát persze én egy kicsit keményebbre vettem a figurát,és megütöttem a fickót,amiből ugye lett egy kisebb csetepaté,és a többiek azt szűrték le,hogy én részegre ittam magam,és nemtudom mit csinálok,sőt még a párommal is összekaptam kicsit.Azt nem mondom,hogy szín józan voltam,de nem voltam matt részeg,tudtam mit csinálok,csak ez már sok volt.Az egyik barátunk hazavitt a buliból,és útközben nem túl durván tette pár megjegyzét a dologra,és ,hogy mostmár utánajárok ennek az üzenetesdinek.Persze a párom csak azt mondta,hogy a féltékenységből kellene kicsit visszavennem,és bízni benne.Mikor hazaértünk annyira felbosszantottam magam,hogy nem is mentem be a szobánkba lefeküdni,hanem a nappaliban aludtam.Hajnaltájt arra ébredek,hogy a párom orálisan izgat,és ki is elégít.De a rémület csak ezután jött,mikor az aktus után,a párom ment a fürdőszobába,és a villanyfénynél,ami a fürdőből szűrődött ki,láttam ,hogy valami nem stimmel,és mikor utána mentem,a lábam a földbe gyökerezett.és a mostohalányomat láttam a fűrdőben.Én próbáltam valamiféle magyarázatot kérni tőle,csak úgy halkan,mire ő azt válaszolta - Miért ? -Nem volt jó ? -Én nem úgy vettem észre !

Azóta próbálom valahogyan elmondani a páromnak,de még nemtudom hogyan csináljam .

A tegnap előtt,pedig azzal ált elő a mostoha lányom,hogy feküdjek le vele,mert ha nem,akkor elmondja az anjának,hogy erőszakoskodtam vele.(nem személyesen,hanem telefonon felhívott és így beszéltünk)Igaz én azóta kerülőm a találkotásunkat, (mármint az orális szex óta)de már a párom is gyanakszik,mert hozzá sem tudok már úgy közeledni mint azelőtt.Én nem szeretném elveszíteni a páromat,nem szeretnék ujra egyedűl lenni,de nem tudom ,hogy mit tegyek.Ez a lány jól elrendezett és fogalmam nincs,mit tehetnék,hogy ne kerüljek bajba.A lánynak mikor elmondtam hogy beszélek az anjával,ő csak azt mondta,hogy meglátjuk kinek fognak hinni,mert eldugta azt a pólót amin rajta van az ondóm.Még az sem lehetetlen,hogy ő küldözgette az üzeneteket a megcsalásról. Lehet egy kicsit hosszasan írtam le ezt a dolgot,de nem mertem elmondani senkinek,és azért osztom meg veletek,hátha van köztetek olyan aki tudna valamiféle tanácsot adni,a problémamra.


2014. márc. 7. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki a f.ba mind a két ribit. Tönkre fognak vágni.
2014. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ,de nem ilyen egyszerű a dolog.
2014. márc. 7. 11:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Na es miert nem az kedves kerdezo?

Mit gondolsz, mi fog tortenni? Mesz a kaptarba kiskoru megrontasert.

Ennyire nem lehetsz vilagtalan.

2014. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha az én 14 éves lányommal tennél bármit, biztos feljelentenélek!!!
2014. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szép család vagytok.
2014. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hagy ott őket, ez nem egy normális anya és lánya.

A pólóra mondhatod azt is, hogy a csaj kibányászta a szennyesből, a szájában meg úgysem marad minta pár nap után. Szóval semmi konkrét bizonyítékot nem tud felmutatni.

Ne hagyd, hogy zsaroljon.

2014. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valószinű egy lázadó tini áldozata lettél,akinek nem tetszik,hogy te vagy az új apuka.

üljetek le a pároddal,beszéljétek meg.

2014. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény szerintem mielőtt elmondanád otthon a párodnak hogy mi is történt előtte kérdezz meg 1 ügyvédet meg mutasd meg neki az előzményeket is (sms-ek)mert ennek még az is lehet a vége hogy tényleg bekaszniznak a semmiért mert van 1 kamasz lány aki most megpróbál téged sakkba tartani hogy szexelj vele és hát valljuk be ezeket nagyon keményen kezelik a börtönökben (próbáld meg az sms-ek feladóját kideríteni hogy ki is lehet mert valószínű hogy a mostohalányod az) semmiféleképpen ne állj a párod elé addig még nincs bizonyíték arra hogy a mostohalányod a hunyó
2014. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hühh hallod,gyorsan jogi tanácsot kérj,míg a kis rib,.anc nem kezd el kamuzni,hogy megerőszakoltad....de még ma intézd el!
2014. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp rohanj ügyvédhez! Ebből nagyon komoly problémák lehetnek! Az is lehet, hogy a párod nem hisz majd neked és ő maga fog feljelenteni, vagy elhagyni. Tartsd meg az sms-eket és fordulj ügyvédhez, de még ma!
2014. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!