Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok? Vékony lányos fiút, vagy izmos szőrös férfit?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, izmos szőrös férfi...:) de azt tapasztalom egyre több lánynak inkább a vézna lányos fiúk jönnek be.


Főleg töllem pár évvel fiatalabb és időssebb lányok vélénye érdekelne, nektek melyik típus jön be igazán?:)



2014. márc. 12. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Olcsóbb a borotva, mint a szteroid. Izmos szőrös férfi. Bár a számba ne kerüljön.
2014. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Irjátok oda a korotok is válasznál. Nem értem hogy jött ide a szteroid, de azért kösz a válasz.
2014. márc. 12. 21:12
 3/22 anonim ***** válasza:

Kifejezetten lányos férfiak jönnek be. Előny a hosszú haj. Ő már túl sok: [link]

Ő ideális: [link]

és ő is: [link]

Na most már kérlek definiáld te is, hogy neked mi az "izmos" és "szőrös".

2014. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja, 27/N
2014. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mindenképp a szőrös, és nem vékony férfit választom, de ne legyen túl izmos.

Nekem nem jönnek be a szőrtelen girnyó kisfiúk (nem tudom őket férfinek tekinteni).

2014. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Meegyezhetünk abban, hogy nem ezt értjük a lányos alatt, igaz? [link]
2014. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34N
2014. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
zavar az erdő... nem, nem ilyen lányos férfira gondoltam :D
2014. márc. 12. 21:23
 9/22 anonim ***** válasza:

Izmos szőrős. De azért az "izmos"-t nem egy ilyenre értem például: [link]


Az ő teste viszont ideális például: [link]


Vagy az ővé: [link]


A szőrről meg csak annyi, hogy túl sok azért ne legyen. Mondjuk személyes tapasztalatom egyáltalán nincs, csak a véleményemet írtam le.

17/L

2014. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Zavar az ERŐBEn, tudod, mint a star wars. Szóval akkor a drag queen-ek most szomorkodhatnak.
2014. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!