Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha már most ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már most ilyen a kapcsolatom? 21/L

Figyelt kérdés

Nemsokára egy hónapja leszünk együtt a barátommal, de úgy érzem mintha távkapcsolatba élnénk. Nekem ez az első párkapcsolatom tapasztalatlan vagyok minden téren, de azért sejtem, hogy milyennek kellene lennie egy jól működő kapcsolatnak. Zavar, hogy egy héten csak egyszer max. kétszer találkozunk. Azt mondja amíg nem mutatom be a szüleinek ez így is marad. Előbb nekem kellene mert állítólag úgy illik és addig míg nem teszem ezt meg nem tud elvinni hozzájuk. Azt mondja ha már bemutatnánk egymást tudnánk többet találkozni. Soha nem hívott fel amióta együtt vagyunk telefonon. Mindig csak facebookon beszélünk, azt is csak este. Viszont nem az a folyamatos beszélgetés, hanem szaggatott, néha elmegy, elalszik köszönés nélkül. Kedvelget más lányok képeit, akik elég dekoratívan néznek ki. Én elmondtam neki ezeket, megígérte hogy változni fog minden de nem változott. Az ígérteinek már nem tudok hinni. Viszont ha találkozunk folyton ölelget, puszilgat, mondja hogy szeret és látszik, hogy tényleg törődik velem. Egyszer ezt írta nekem: A mosolyod a hangod a bársonyos bőröd, és persze az alakod az ami elvarázsol,melletted a fellegekbe járok! Nincs rossz pillanat ha velem vagy,mert fontos vagy,számomra te jelented a világot!! SZERETLEK!

Most mit tegyek?


2014. márc. 12. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátőőőő
2014. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 honap utan ilyeneket mondani? na mind1, amugy biztos tudnatok mashol is talalkozni, nem csak h egymashoz mentek. En csak 3 honap utan mentem eloszor baratnomhoz, addig mindig feltalaltuk magunkat es kemeny tel volt akkor.
2014. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és hogy jöttetek össze?
2014. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a srác komolytalannak tűnik

ha komolyan szeretne minden szabad percét veled töltené

2014. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél könnyen befolyásolható. Állj ki magadért, de ne emeld fel a hangod, amikor elmondod neki a panaszaid.
2014. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!