Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 honapig voltam együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 honapig voltam együtt egy fiuval (28éves) barátságból lett szerelem de aztán szakitottunk én mondtam ki az utolsó szót (nem megcsalás volt az ok) azota eltelt fél év nekem is volt kapcsolatom neki is de nem ment. Talán szeretjük még egymást?

Figyelt kérdés
Miota nem vagyunk együtt bejárkál szinte napi szinten a munkahelyemre mintha ugy érzem h probálna közeledni felém nem érzem normálisnak h bejönn hisz már nem vagyunk együtt de viszont azt mondta amikor szakitottunk h azért fog bejönni h addig is lásson. öszinte leszek vonzodok még felé talán ezért nem is ment az előző kapcsolatom talán szeretjük még egymást és kellet ez a szünet közöttünk h értékeljük h mi volt egymásnak és azért történik ez vagy jobb ha elfelejtem?
2014. márc. 3. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudhatom, hogy mit éreztek egymás iránt. Üljetek le és beszéljétek meg ki hogy érez.
2014. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te tudod, adhattok magatoknak egy második esélyt ha mindenki ezt szeretné. Bár sokak szerint az újra felmelegített káposzta már nem olyan...

Nekem a legelső komoly kapcsolatomban volt, hogy még egyszer újra összejöttünk, de mégsem tartott sokáig de nektek hátha máshogy lesz.

2014. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, miért szakítottál?
2014. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg tőlünk várod, hogy belelássunk két ember érzéseibe? Egyébként valószínűleg még érez irántad valamit, ha még mindig járkál utánad. Azt, hogy ha újra kezdenétek mi lenne, csak ti tudjátok.
2014. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudni kellene, h mi volt a szakítás oka.
2014. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most megmondom, hogy ez nem volt szerelem sosem. Ha tényleg szerettétek volna egymást, akkor nem csak 8 hónapig lettetek volna együtt, és nem találtatok volna mást azóta.

Ez inkább egy kellemes vonzalom volt, én a helyedben a szerelmet keresném, nem egy langyos lábvizet.

2014. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!