Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a kedvesen, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a kedvesen, mert nem adtam meg neki azt amit szertetett volna. Mit tegyek, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy megadom neki amit szeretne (romantika, társaságba vinni, odaköltözni hozzá). Azt mondta, hogy 7végén felhív és megmondja, hogy hogyan lesz tovább. Szeretne egy kicsit egyedül lenni nélkülem. Nagyon hiányzik, csak most jöttem rá mit vesztettem. Nem hívhatom fel, nem akarom zaklatni. Úgy érzem elrontottam az életem és az övét is. Nagyon szeretném helyrehozni. Ha elutasít 7végén, mit mondhatnék neki hogy visszakapjam? :( Egyébként 5évet voltunk együtt. 26F

2014. márc. 13. 08:20
 1/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Ha 5 évet veled volt, akkor ez inkább takarózás jellegű (társasági élet + romantika), jobban hangzik ez, mint azt mondani, hogy már nem szeret és más férfire vágyik, szerintem.
2014. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel sajnos. Szerintem az ilyen szakításokból nem igazán van visszaút, legalábbis én még nem nagyon láttam olyat, ahol hosszú távon bejött volna.
2014. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, ellaposodott a kapcsolatotok, és ő ezt megunta. Én sem hinném, hogy ebből van visszaút. Feltételezem, beszéltetek előtte, ő elmondta, hogy min szeretne változtatni, de neked kényelmesebb volt a langyos állóvíz, mint tenni érte bármit is.

Legalábbis ez jön le abból, amit írtál.

Ha én ezt annyira megunnám, hogy még szakítok is emiatt, akkor nálam nem nagyon lenne visszaút, de nyilván nem ismerem a barátnődet.


30/n

2014. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most nem értem, 5 év után miért ne lehetne baja vkinek abból, hogy ellaposodott a kapcsolat? A költözés-sztori meg pont azt sugallja nekem, hogy a lány szeretett volna egy újabb szintre lépni, aztán pofára esett.

Várd ki a hétvégét, aztán ha visszautasít, mondj vmi olyasmit neki, hogy nem szeretnéd feladni, mert még szereted, aztán pár nap múlva hívd fel, hogy beszélgetni szeretnél, vidd el vhova, vmi nyugisabb teázóba / étterembe, és ott is mondd el ezeket plusz hogy megbántad, amit tettél. Aztán ha ekkor is visszautasít, mert megeshet, akkor bele kell törődni. Van, amikor így tanul a hibájából az ember.

Amit ne tegyél: ne csússz-mássz előtte, ne hisztizz, ne bőgj úgy, mint egy óvodás és ne mondj olyanokat, hogy nincs kedved élni meg öngyilkos leszel, mert az ciki, értelmes nő az ilyen nagyon elkeseredett típust nem szokta szeretni.

2014. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat. Ebben a kapcsolatban inkább én vagyok a hibás, szóval őt kellene megérteni, de sajnos igazatok lehet, lehet nincs visszaút és tanulnom kell a hibámból. Elég fájdalmas. Mindig utólag okos az ember, vagyis én.
2014. márc. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!