Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mi volt a legostobább, legnevetségesebb ok, ami miatt szakított veletek az expasitok/excsajoktok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
" Leszbikus vagyok "
2014. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
túúúl jó vagyok ..bár hozzá képest lehet igaza volt :D
2014. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ilyen nagyon fura "szakításom" volt.

Az egyik felhívott telefonon, hogy ő elköltözött másik városba és nem hisz a távkapcsolatokban. De ezt így utólag, semmit sem tudtam a költözésről. Persze pár hónap után hazaköltözött és keresett, hogy békülne :)

A másik meg csak eltűnt egy szó nélkül. Természetesen pár hét után ő is előkerült, de már szóba sem álltam vele.

2014. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy szűrjük ki azokat az eseteket, amikor egyszerűen csak már nem szerette, és esetleg félrekúrt, vagy talált is már mást, csak azért megpróbált kitalálni valamit?
2014. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Találok tőle jobbat is és szó nélkül lelépős.
2014. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Agydaganatom van....

Látogattam a kórházba es nem tűnt fel hogy csak az aulában vár ( köntösben ) közben fel sem volt véve betegnek.

Nos azt mondta hogy nem akarja h lássam hogy megy tönkre es hogy ugy is el veszíteném......

Fél év múlva találkoztam vele egy buliban, kicsattant az egészségről

2014. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LazyJones ***** válasza:
100%

Nem vagyok elég okkult

Nem értem meg isten szeretetét. (ez utóbbi később beállt apácának...)

2014. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Csak félig vág ide a válaszom, engem a barátnőim dobtak el azért, mert fehérek a fogaim és ha elmentem velük bulizni mindenkinek én tetszettem/kellettem. Az első igaz, de nem tehetek róla. A második egy ökörség :D
2014. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6-os, na azt a qrva. :D

Az exem azt mondta, h neki most egyedulletre van szuksege... Aztan kiderult, h mar be van fuzve a kovetkezo netrol. :D Aztan szakitas utan derultek ki rola egyeb nyalanksagok is. :D

2014. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én most ismerősről írok, mert nekem csak egy kapcsolatom volt, és az még tart :).

A lány molett. A srác elég komoly vízipólós. Már egy ideje együtt voltak, erre a srác benyögi, hogy hát a menedzsmentje mondja, hogy ciki kövér lánnyal mutatkoznia, így vége. Ezen azért előbb is gondolkodhatott volna a srác, nemdebár? :)

2014. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!