Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hoz annyi áldozatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoz annyi áldozatot miattam, hogy a későbbi busszal megy haza?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk a barátommal. Ma picit hamarabb elengedtek mindkettőnket és gondoltam maradhatnánk a városban,beülhetnénk valahova,úgyis sulin kívül keveset vagyunk együtt nagyon. Azt mondta,hogy ne,mert már csak negyed óra van és 2kor indul a sulibusza(sulibusszal szokott járni,ami mindig pontos időbe indul és gondolom könnyebb ezzel hazamenni,mert havonta fizeti)

Mondtam,hogy nekem is indul,de azért maradhatnánk és más busszal hazamennénk,de semmiképp sem akart, azt mondta,hogy ő a sulibusszal fog menni,nem keres más buszt. Mondtam,hogy oké s otthagytam, eljöttem én is haza. Nem értem, lusta vagy sajnálja a pénzt a másik buszra?Vagy olyan nagy dolog maradni a barátnőért?

18L


2014. márc. 13. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért itt teszed fel ezt a kérdést. Mi nem ismerjük azt az embert, honnan tudjuk akkor?


Kérdezd meg tőle. Ha meg nem, akkor törődj bele, hogy így van.

2014. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
logikus,hogy őt kérdeztem először, de nem mondja meg miért!!
2014. márc. 13. 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog. Viszont vannak paraszt emberek.

Esetleg lehet volt valami egyéb dolga, ezt sajnos információ hiányában nem tudom kikövetkeztetni.

2014. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én minden esetben elkisértem a csajt ha vevő volt rá. Olyat is akivel csak amolyan barátfélék voltunk.


Még nagyon középsuli elején volt egy csaj. Nekem meg a haveromnak is tetszett, én elkisértem, foglalkoztam vele, tudod, amit a rendes srácok szoktak. Mégis a haverommal, aki szart a fejére azzal jött össze dugni. A srác a csaj fejét tojta le, ő meg az enyémet. Tudjátok, tipikus tini felállás.


Áh azok a régi szánalmas idők. Annyira örülök, hogy vége van már régóta... ;)

2014. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

akármi lehet..

akár otthoni balhézás ha nem akkor megy haza, bármi

őt kérdezd meg!

2014. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi dolga nem volt, azóta is otthon lustálkodik :'(
2014. márc. 13. 13:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy a sulibusszal elmenj Te is hozzá, és akkor közösen lustálkodhattatok volna addig amíg gondolod és van "haza" buszod?
2014. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem volt nála annyi pénz, ami elég egy buszjegyre? És szégyellte ezt elmondani?
2014. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az is előfordulhat, hogy már nem vagy olyan fontos neki vagy neheztel valamiért azért nem tesz most a kedvedre.
2014. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

pénz az volt nála, tudom.Indult venni ropit...

Nem tudom,hogy neheztel-e nem tettem semmit,viszont ő sem hajlandó elmondani mi baja

2014. márc. 13. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!