Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak-e vele?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, eleinte nagyon jol elvoltunk mostanára meg minden kis szaron veszekszünk az jön le már nem szeret. Nem akar velem lenni, nem vágyik a társaságomra ezt vele is közöltem. Azt mondta hogy szeret, csak most nem vagyik senki társaságára még az enyémre se mivel besokalt otthoni ügyek, suli, kapcsoaltunk. Mit tegyek szerintetek szakitsak vele? Szeretem de ez igy nem jó nekem, alig találkozunk mostanába 18/F
2014. márc. 13. 16:04
 1/4 anonim válasza:
igen
2014. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!
2014. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem ki a leírásból, hogy ez egy időszakos dolog, szóval ha együtt maradnátok, nem maradna így öregkorotokra.


Várj pár hetet, hadd rendezze a dolgait. Foglald el magad valamivel, tereld el a figyelmed róla. Ilyenkor nem szabad a másik nyakába mászni, mert ezzel csak nagyobb bajt kavarsz. Első kettő válaszoló meg biztos valami megkeseredett nethuszár, akiknek nincs csaja, akkor meg már azt mondják, hogy neked se legyen.

2014. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felmerül a szakítás, akkot lehet, hogy szakítani kéne
2014. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!