Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom veszekedés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom veszekedés közben megcsavartam a kezem, és megütötte a combom mert röhögtem. Szerintetek ez normális? Vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Bevallom fájt de jobban fájt hogy így megalázott :( Sajna alapból verekedős típus amit megszoktam már,de ez most valamiért nagyon rosszul esett.Utána bocsánatot kért meg próbálta helyrehozni,de nekem nem ment.Szeretem őt de most nemt udom mi tévő legyek :(
2014. márc. 3. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

még most szakíts,mert legközelebb meg majd eltöri...:/


Tapasztalatból mondom!!!

2014. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most röhögtetek vagy veszekedtetek? A kettő ritkán jár együtt.
2014. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lökd le a Sarlacc verembe.
2014. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most azonnal szakíts!!!
2014. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Cigány mi?
2014. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most meg csak megcsavart es rad utott ... legkozelebb bever egyet es osszerugdos ... ha tovabb varsz, majd jol beledvagja a konyhakest.


Te dontod el, hogy mikor szallsz ki.

2014. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem roma.Jobban is idegesítettem már föl,de nem bántott,most sem szándékos volt,nem olyan erősen csinálta...
2014. márc. 3. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudja kontrollálni magát dobd ki a p*csába, nem érdemel meg téged.
2014. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

"most sem szándékos volt"

nem szándékos volt? Azt, hogy csinálta? Csak úgy véletlenül kicsavarja a karod és rávág a combodra? Ez szándékos volt kislányom, ne hitegesd magad!

,nem olyan erősen csinálta..."

Milyen erősen kell? Törje el a karod, akkor már látni fogod, hogy egy erőszakos vadbarom? Ne várd meg amíg rosszabb lesz, lépj le most, amíg még tudsz!

2014. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kidobnám, vagy össze se jönnék vele, nem lehetsz egy IQ bajnok, ha felmerül benned, hogy nem szándékos
2014. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!