Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukák, hogy váltatok el és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, hogy váltatok el és miért? Hova költöztetek, hogy sikerült megoldani mindent? Válást egy 3. személy miatt tettétek?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok minden kérdésre, köszi! Sztorik jöhetnek!
2014. márc. 13. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem az anyuka vagyok, hanem a gyerek, de pontosan tudom, mi történt.

1: édesanyám azért vált el, mert apám el akart tőle válni és egyszercsak beadta a válópert egy árva szó nélkül

2:nem költözött sehova, mert a ház fele az ő nevén volt, nagymamám pedig még ráhagyott egy lakást, így apámmal a lakást elcserélték a ház másik feléért

3: akkor még nem tudta, mert apám semmit nem mondott, kb egy év múlva derült ki, hogy van valakije, amikor már nem tudta elrejteni meg letagadni előlünk, hogy sokszor látták egy nővel a kocsiban és van egy kisgyerekük.

Gyűlölöm az apámat az egész miatt, akinek állítása szerint azért lett még egy gyereke, hogy én felnőttkoromban ne legyek egyedül, mert eddig egyke voltam. Ilyen álszentségtől hányni tudnék.

2014. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért nem kéne utálni szerintem.. lehet hibázott, de nem volt boldog anyukáddal! Még sem maradhatott vele élete végéig, gondolom most boldog, meg van mindene. Már csak te hiányzol neki, lehet lépni kéne és felejteni!
2014. márc. 16. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!