Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha megcsalt a barátnőm, akkor jogom lenne tudni hogy ki az a harmadik személy akivel megcsalt?

Figyelt kérdés
Nem akarja elárulni.
2014. febr. 23. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem, nincs.
2014. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
közöd hozzá? szakítsatok és ennyi
2014. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
van
2014. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Teljes jogod megvan hozzá. Ha már egy bogyós gyümölcs, akkor legalább őszinte legyen. Főleg, hogy ha az illető jóbarátod, akkor érdemes vele minden kapcsolatot megszakítani.
2014. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Jogodban áll megtudni. Ha el sem akarja árulni, akkor pedig megkérném, hogy hagyja el a terepet azonnal és örökre. Később úgyis kiderül valamilyen úton, hogy kivel hágott félre.
2014. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
ennek bevallása lenne a vezeklés első fázisa
2014. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja elárulni...hmm.

Ez lenne a minimum egy megcsalás után, hogy elmondja, kivel tette meg.

Minden jogot megvan hozzá, hogy tudd, elvégre te vagy az "áldozat" jelen esetben.

De, ha a helyedben lennék (de ugye nem vagyok), kidobnám a csajt mindenképpen. Elvégre, ha egyszer megtette, többször is megfogja.

2014. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem igen, jogod lenne hozzá, az más kérdés, hogy érdemes-e tudni.


Jogod van hozzá, mert ez nem az ő magánügye, hanem téged is érint. Ha téged nem érintene, akkor nyilván másképp állna a helyzet. Így azonban azt mondom, ami az embert érinti, azt igenis joga van tudni.


Nyilván azért nem akarja elárulni, mert szégyenli magát, vagy nem akar balhét. Természetesen azonban nem jó erőszakoskodni. Ha nem akarja elmondani, akkor ne erőltesd, mert a végén még ezt a viselkedést is önigazolásként használhatja arra, amit tett.


Javaslom, egyszerűen ne foglalkozz vele. Egyenlőre töröld ki az életedből, aztán majd alakulnak a dolgok, vagy vele, vagy nélküle.

2014. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem mindegy?

Minek akarod tudni?

Nem semmi, közöd hozzá, (max ha vissza akarod fogadni)

Nekem innetől nem lenne közöm hozzá, azzal fekszik le akivel akar csak engem hagyjon

2014. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz.Úgy vagyok vele hogy jogom lenne tudni szerintem is, de csak felidegesíteném magam ha megtudnám és balhét meg nem akarok, annyit nem ér az egész.
2014. febr. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!