Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működhet egy bizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet egy bizonytalan idejű távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Neten megismerkedtem egy orosz lánnyal. 1 hónapja rendszeresen e-mail-ezünk, és a sok levél és képküldés elég volt, hogy egymásba szeressünk, annak ellenére, hogy még sosem találkoztunk személyesen. Lehet, hogy kicsit gyors, de egyből össze is akarunk majd költözni, és mivel erős akcentussal, de évek óta tud magyarul, ezért ragaszkodik hozzá, hogy ő költözik ide. Viszont így drágább az út, mint fordítva, és neki nem tellene rá, ezért én fizetném ki neki, de most nekem nincs állásom, ezért a találkozás még egy ideig várat magára. Szerintetek meddig tudjuk így folytatni, hogy nem tudjuk a találka idejét sem? A távolság megerősíti vagy inkább felőrli a kapcsolatunkat, ha a legtöbb távkapcsolat átlagát nézzük?

2014. márc. 13. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
"ragaszkodik hozzá, hogy ő költözik ide", "én fizetném ki neki"... gyanakodj....
2014. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hogy mi van, ha csak ki akar használni, de csak 2x hozta fel egymás után ezt a dolgot, előtte és utána is inkább a magánéletéről írt. Ha csak a pénz hajtaná, nem lenne ilyen nyitott a saját életéről! Vagy igen?
2014. márc. 14. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
jéézusom! Hallottam olyan esetekről amikor angolul jól beszélő afrikai pasiknak az volt a hobbijuk hogy amerikai vagy német nőket szédítettek chaten, emailekben. Sok esetben már a házasságot ígérték a külföldi, jobban élő magányos hölgyeknek akik bele is mentek a játékba, kifizették a srácoknak a repülőjegy árát és többet nem is hallottak felőlük. Képzelheted hogy ott sem csak egy két emailt váltottak, hanem hónapokig tartották a kapcsolatot virtuálisan. Szerintem nagyon vigyázz. Elképzelhető hogy a csaj tud magyarul, de nekem a helyében lejönne a bőr a képemről hogy segítséget kérjek pénzben az utazáshoz. Ráadásul lehet arra vár hogy te mondd ki legközelebb, hogy ok akkor kifizeted
2014. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!