Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, te borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, te borotváljátok a fanszőrzeteteket?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal és nem borotválja, sose borotválta még le.

Megtenné a kedvemért, de ez szerintem elég nagy fokú igénytelenségre vall.


Érdekelne a véleményetek...


2014. márc. 13. 19:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Lehet,neked bepállik, de én nem találkoztam ezzel a jelenséggel - igaz, régebben szőrös, mint ahány éves te vagy :)

Abban igazad van, az utóbbi néhány évben ez a divatos.


De szerencsére van sok lány, akinek bejön, ha egy pasi szőrös. :o)

2014. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok cicám! Én csak ezért tartok itthon gázpalackot, mert ilyenkor csak rácuppantom a disznópörzsölőt, feltekerem, és már adok is neki! Csak a végén ki kell szellőztetni a fürdőt, mert olyan szag van, mintha tényleg disznót vágtam volna és az a panelban egy kicsit kellemetlen.
2014. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az enyèm sosem volt még leborotválva. A hónaljam sem.

24F

2014. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 DreamWeaver ***** válasza:
91%
Az én véleményem az, hogy az az igénytelenség, ha valaki ilyen sekélyesen és tájékozatlanul hozza értékítéleteit, mint Te. Nem a szőrzet léte, vagy nemléte eredményez igénytelenséget, hanem a tisztálkodás léte, vagy nemléte. Tisztálkodni is lehet szőrösen és csupaszon is, és elhanyagolni önmagát is bárki képes szőrösen és csupaszon. A szőrtelenítés hatására kipattogzott, begyulladt bőrt sokkal nagyobb gonddal kell kezelni és ennél fogva sokkal könnyebb elhanyagolni is, mint a szőrös felületet. Én sem borotválom magam intim részen. Soha nem volt semmilyen gondom belőle sem egyedül, sem párban. Volt idő, amikor kipróbáltam. Megszenvedtem. Többet nem kérek belőle. Ha a partner igényli, rövidebbre nyírom és pont. Ha ez a szempont a partneremnél válóok, örömmel nyitom az ajtót, én járok jobban. Bár az a tapasztalatom, hogy ez az éretlen, komolytalan hozzáállás női részről életkor előrehaladtával kikopik. Nem mellesleg számomra az az alapvető igény és elvárás a partnerem felé, hogy ne legyen csupasz. Egy nő legyen nő! És ne éretlen gyereklány.
2014. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kicsit off:

Egyetértek az előzővel.

Egy dologban nem teljesen: számomra nem zavaró, ha a lány csupasz.

De a kipattogzott, a szőrtüsző-gyulladástól elbarnult foltokkal "díszített" bőr nagyon nem tetszik.

2014. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

"ha valaki ilyen sekélyesen és tájékozatlanul hozza értékítéleteit, mint Te"


És akkor most szépen olvasd el az utolsó 3 sort, amit írtál!

2014. márc. 22. 13:14
 27/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem valahogy nem attól nőies egy nő, hogy szőrös a nemi szerve, és nem attól férfias egy férfi, hogy köpködni kell a szőrt orál közben. :)
2014. márc. 22. 13:17
 28/28 DreamWeaver ***** válasza:

Kockázd ki nekem, az utolsó három soromban konkrétan mit érzel sekélyesnek, vagy tájékozatlan ítélethozatalnak. Talán tudunk róla vitát nyitni. :)


Nem írtam, hogy egy nő attól nő, ha szőrös a nemi szerve. Megszámlálhatatlan más tényező komplex együttese határoz meg egy nőt. Ahogyan egy férfit is. A csupasz intim rész viszont a gyerekkor része. Az éretté, felnőtté válás útján pedig a másodlagos nemi jellegek is szerves részévé, fentebb említett tényezőivé válnak a nőiségnek és a férfiságnak. Az, hogy Te úgy éled meg a párod testszőrzetét, ahogy..., részben nem Te vagy okolható érte. Valószínűleg még nagyon fiatal vagy, így és erre szocializálódtál. Egy olyan kultúrába, ahol az egyének messze eltávolodnak a saját testüktől. Viszont nem árt képben lenni a testszőrzet szerepével, funkciójával és eltávolításának hátrányaival. Az, hogy ezen a téren hiányosságokkal küszködsz, nem Te tehetsz róla, de tehetsz ellene. Nem egy olyan párom volt az elmúlt évek során, aki intim részen nem szőrtelenített. Márpedig nálam dobogós helyen szerepel az orális szex. Nem szoktam finomkodni. :) És mégsem nyeltem, vagy köpködtem szőrszálat. De ez valószínűleg valamilyen paranormális képesség részemről. Végül nézzük meg, miért tartod igénytelenségnek, ha a párod nem szőrtelenít intim részen!? Mert koszolódik, büdösödik? Tény. És ugyanez történik a borotvált felülettel is, ha az adott illető nem tisztálkodik. És nem mellesleg a hajad is koszolódik, zsírosodik, büdösödik. Mit teszel ellene? Megértem, Te valószínűleg nullára tolod le a fejbőrödet is. Ilyen is van. De a többség mossa a haját, ápolja a fejbőrét. Valójában az igénytelenség fogalmát és jelentését kellene még egy kicsit ízlelgetned, mert valószínűleg hibás kontextusban használod. Bízom benne, hogy ezen soraimmal kicsit tudtam segíteni a megértésében.

2014. márc. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!