Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak vagy ne?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt jó fej mindent megbeszélünk mindent elmond de tényleg 100%-ig mindent tudok róla minden téren, ugyan úgy én is mindent elmondok jófej nagyon de most ment szét pasijával szerintetek megpróbálkozzak nála az a gond hogy magam sem tudom eldönteni szeretem-e vagy sem, nem csúnya lány elégé helyes csak mivel ennyire mindig jól elvagyunk gondolkoztam miért ne lehetne több szerintetek?

2014. márc. 13. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ahogy érzed
2014. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz, de óvatosan, hogy nehogy azt higgye, hogy te most visszaélsz azzal, hogy olyan időszakban van, amit nehezen visel. Vigasztalgatod, megérted, meghallgatod aztán majd te is tudni fogod mit szabad és mit nem.
2014. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyiszor leszögeztem már neki hogy semmit nem akarok tőle mikor volt pasija szintúgy mindent elmondott és szokott olyanokat mondani hogy ha most nem volna a pasim milyen jó lenne veled, miket csinálhatnánk meg hasonlók... egyenlőre én sem döntöttem hogy akarom-e ezt.
2014. márc. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!