Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a párom mellett vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a párom mellett vagy próbálkozzak másnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon össze vagyok zavarodva...Van egy másfél éves kapcsolatom, ami már sokmindenen keresztülment. Párommal már mindennap összeveszünk, régebben volt, hogy pofont kaptam tőle. Folyton idegesít már mindennel, állandóan beleköt a kinézetembe. Egyébként ő nagyon önbizalomhiányos...

Most megismertem valakit, akivel kölcsönös a vonzalom. Szokott bókolni, de mivel van barátom így nem tudok mit tenni.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

21/L


2013. nov. 28. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen segg a pasid, már bocs.. akkor nincs sok veszteni valód! Sőt boldog is lehetnél.
2013. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ehh az első pofon után ott kellet volna hagynod.
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Pfff ha màr egyszer megütött???! :/

26L

2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ott, próbálkozz mással! Komolyan...
2013. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

első lépés.


boldog vagy vele ?


igen. (maradj vele)

nem. (szakíts)

2013. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg azzal a másikkal,főleg hogy már megütött
2013. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szakítsatok:)
2013. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Min veszekedtek annyit? Miért ütött meg?


Lehet, hogy csak rossz napja volt a pasidnak, ha bocsánatot kért utána, akkor el is nézheted neki. A másik pasi bókolása meg azért esik ennyire jól, mert a jelenlegitől nem kapod. Nekem is így volt, már majdnem kezdtem többet érezni valaki iránt, akitől végre kaptam bókot... :)

2013. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
biztos örülni fog a pasi a lelépésnek... pár pofon még kifigyelhet
2013. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hagyd el.

26/F

2013. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!