Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foxbrain kérdése:

Nem engedi a párom, hogy udvaroljak neki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, szenvedéllyel, tűzzel, de nem tudom ennek a tűznek rendesen érezni a melegét. Ő legtöbbször eloltja.

Akárhányszor megpróbálok neki kedveskedni, udvarolni, akkor vagy hárít, vagy elvicceli.

Nem arról van szó, hogy nem szeret, mert tudom, hogy szeret, nem ez a kérdés. Csúnya dolog, de gondolkodtam azon is, hogy talán ennyire érzelmi analfabéta?


Rövid példa, a konkrét problémámmal kapcsolatban:

Apró ajándékot viszek neki : tábla csoki, sütemény, vagy akár egy apró kis plüssállat, amit azért vettem, mert olyan helyen jártam, hogy mással nem tudtam kedveskedni, de mindenképpen szerettem volna valami kedvességet - mert gondoltam rá!

Azt mondja, hogy ne hozzak neki semmit. Nem köszöni meg, vagy úgy tesz , mintha nem adtam volna semmit, a csokira azt mondja, hogy egyem meg(amit neki vettem), vagy elüti az egészet egy poénnal.

Úgy érzem, hogy én jobban örülök neki, mikor megveszem, és odaadom, mint Ő.

Ha szépet írok neki, bókolok, udvarolok, szintén elvicceli, vagy figyelmen kívül hagyja..


Engem ez mindig nagyon elszomorít, mert a párkapcsolatomban nagyon fontosnak tartom az apró dolgokat is. Boldoggá tesz, ha adhatok a páromnak, ha tudathatom vele, így a legkisebb dolgokon keresztül is, hogy gondoltam rá. Szóval, nekem ez szükséges, és fontosnak tartom.

Mindig visszafelé sül el, és ilyenkor amennyire boldoggá tesz engem, hogy adhatok, annyira elszomorít a reakció, legyen ez tárgyi ajándéknál, vagy kedves,kimondott szavaknál..


Szükségem van rá, hogy így (is) bánjak a párommal, gyengéd legyek, kedves, és szerelmes. Ha nem így teszek, akkor nem vagyok szerelmes. Visszafogni nem tudom, mert ez jön. Ennyi.

20 éves lány vagyok, a párom egy kicsit idősebb. Alapvetően jól kijövünk és megvagyunk.



2014. márc. 14. 11:55
1 2
 11/17 kolosszus22 ***** válasza:
Más az érzelmi igényetek, ő a szeretét máshogy fejezi ki, nem igényli a babusgatást, ennyi az egész. Egyébként a tűz és a szenvedély és amit te csinálsz az 2 külön dolog. Így látatlanban is azt mondom nem vagytok igazán egymáshoz valók.
2014. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne félj nem vagytok egyedül így. Én és a párom sokban hasonlítunk arra amit leírtál. Én férfiként nem várom el, sőt nehezen tudom értelmezni, ha így próbálnak a kedvemre tenni, szerintem az ilyen udvarlás férfiszerephez tartozik, lehet, hogy a te párod is hasonló képpen szocializálódott. Az én párom egy idő után kitapasztalta, hogy mik azok a dolgok amivel sikerrel tud kedveskedni nekem, szerintem neked is menni fog, csak figyeld meg, hogy mire rezonál.
2014. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek! A szenvedélyről nem beszéltem, csak megemlítettem. Tüzesebb vagyok, mint ő, ez megmutatkozik az ágyban, a kommunikációban, szeretet kimutatásában, és még sorolhatnám. Nem szükséges mindenbe belekötni.

A problémám másik forrása, egyébként, hogy mindent elviccel, és nehéz hozzá komolyan beszélni.. Úgyhogy a korkülönbség ellenére talán emiatt is vagyunk együtt. Én komolyabb vagyok a koromnál, ő komolytalanabb.. sőt. :) Van még mit csiszolni.

2014. márc. 14. 13:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Lepd meg váratlanul egy-egy jó kis orális szex-el, az többet ér minden sütinél, és imádni fogja. :)
2014. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Elég gyakran szeretnem meglepni vele. Szereti is. De sokszor visszautasítja azt is. Nem túl szexcentrikus egyébként.

Ha esetleg feltételeznétek, hogy nem jól csinálom, akkor.. kérlek titeket, inkább ne:)) Nincs azzal baj.

2014. márc. 14. 13:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy te vagy a pasi.
2014. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy tesztet azért megérne, bebizonyíthatnád nekem, hogy tényleg jól gondolod ezt magadról. Ha benne vagy, írj rám privátban. :)
2014. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!