Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes levél egy 3. személytő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes levél egy 3. személytől. Utána lehet járni valahogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátom kapott egy elég rosszindulatú levelet, melyben rávilágítottak 'sötét múltamra' :D (egy kósza smárolás, még a kapcsolat előtt)

És utaltak beszélgetésekre a facebook-omból, természetesen azonnal lecseréltem a jelszavamat.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi késztet valakit egy ilyen levél megírására? Nincsenek rosszakaróim, és tudtommal a barátomnak sem...

Esetleg valahogy vissza tudom keresni, ki küldte az e-mailt? Ideiglenes címről írták, ezért gondolom sajnos nem, csak azért mégis piszkál, hogy ki lehetett...


2014. márc. 14. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégis vannak rosszakaróid. Persze,vissza lehet keresni,de ezek szerint gőzöd sincs,hogyan kéne,tehát neked nem lesz könnyű. Mondjuk ideiglenesről....háááát better luck next time.

Amúgy ha nem lenne vaj a füled mögött,nem lenne mit írogatni a barátodnak,inkább erre figyelj a jövőben

2014. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A levél nem tartalmazott semmi olyasmit, amit titkolnom kellett volna előtte, csak eddig nem kerültek szóba.
2014. márc. 14. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor meg felesleges a nyomozás,Columbo. Őszintének kell lenni,és nem derül ki semmi váratlanul.
2014. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De engem az érdekel, hogy ki küldhette.:DD Köszi a választ! :)
2014. márc. 14. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:

te mint magánszemély sehogy nem tudsz utánajárni..

amúgy vicces hogy "sötét múlt"

szerintem valaki olyan akinek vagy a barátod kell, vagy akit te kosaraztál ki:D

2014. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor az elejéről.... a barátod kapott egy levelet a Facebookon vagy közvetlenül az Email címére?

Aki írta ismer Téged és ismeri a barátodat is....ez szűkíti a kört, arról nem is beszélve hogy tudnak privát beszélgetésedről. Ha nem pontosan idézte akkor valószínűleg nem olvasta, csak esetleg valaki elfecsegte Neki!!!

A jelszó csere nem sokat ér....csak akkor ha valaki telepített-e gépedre egy jó kis backdoor progit vagy valami hasonlót? Adtad ki a kezedből a számítógéped mostanság?

A cél valószínűleg az, hogy szétmenjetek és mind2 oldalon lehet az elkövető, de inkább arra gyanakszom, hogy a hapsidra fáj valakinek a foga!!!!

2014. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

E-mail címre kapott levelet.

Nem idéztek pontosan, de egy bizonyos személlyel való beszélgetésemre utaltak, időponttal, még nekem is vissza kellett keresnem, hogy miről beszéltünk akkor...:D Ezért gondolom a feltörést.

Barátomnak van egyedül olyan programja, amivel hozzáférhet a gépemhez, más nem használta egyáltalán.

Mindenkire gondoltam már, ilyen elvetemült ötletek is eszembe jutottak, hogy volt barátnő...:D


Köszi a válaszokat!! :)

2014. márc. 14. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!