Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igaz hogy utál az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz hogy utál az ex csajom? 1 éve nem beszéltünk de közös ismerőstől meg tudtam hogy amit közösen hallgatunk zenét azt utálja meg ahova szoktunk járni kajálni azt is utálja szóval mindent ahol együtt voltunk . Akkor engem is utál?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele? Mert akkor valószínűleg igaz.
2014. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rohadt mindegy? Lépjél már túl, ne egy helyben topogj, így nem jutsz előre az életben és az elmegy melletted!
2014. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 válaszoló Ö szakított velem egyik napról a másikra mondván nem szeret :D 2 válaszoló már túl vagyok rajta azóta már ismerkedek minden csak kíváncsiságból írtam ki :)
2014. febr. 26. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, igen, utál, mi lesz most, összedől a világ. Nyafogj, picsogj még egy kicsit, kisgyerek, aztán rajzolj neki egy szivecskét, és kérd meg a közös ismerőst, hogy adja oda neki. Lol.


Hány éves vagy? Nyolc? Nem kéne már rég aludnod ilyenkor? Mert ha férfi lennél, bazze, akkor hagynád a faxba az exedet.

2014. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

4-es most mit kell itt bunkózni? Szerintem mindenkit érdekelnek vmilyen szinten az exei.


Amúgy kérdező akkor lehet az a gondja, hogy zavarja h te már túl vagy rajta, esetleg megbánta a szakítást, vagy tényleg látni se akar és örökre el akar felejteni mert rossz emlékeket keltesz benne.

2014. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te is nagyon férfi lehetsz ha ide vagy beregisztrálva és ilyen kategóriában válaszolgatsz a kérdésekre :D Megnézném hány kérdést írtál ki rinyálva a csajod után. amúgy meg nem foglalkozok az exemel csak kíváncsiságból írtam ki hogy az ilyen nagyon kemény férfiak írjanak rá
2014. febr. 26. 00:12
 7/8 A kérdező kommentje:
1 köszönöm a válaszodat :)
2014. febr. 26. 00:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet, hogy megutált. Nem akar rád emlékezni mert kellemetlen neki. Egyszerüen igy változtak magában az érzései. Nem hiszem, hogy neked ezzel bármi dolgod lenne. Hagyd rá.
2014. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!