Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról ha a párotoknak azt mondanátok hogy hiányozni fogsz és az ő válasza az hogy te is, bár tudom hogy én jobban fogok neked, ezen csak én gondolkoztam el? 19/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Kérdezd meg töle hogyan értette.
2014. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
Túlkomplikálod... Relax baby mert a fenekedre csapok
2014. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány, a lányok mindig érzelmesebbek. Én erre gondolnék, nem kell túlkomplikálni, a férfiak egyszerűek.
2014. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mikor rákérdeztem hogy ezt hogy értette azt mondta hogy 'lány vagy, tudom hogy sokkal érzelmesebb vagy ebből gondolom' de akkor is olyan rossz érzés hogy ilyen biztos ebben hogy nekem biztos jobban hiányzik mint én neki..:\
2014. márc. 14. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Így màr érthetö.Túl sokat agyalsz rajta. Nem kell mindig rosszra gondolni. Én is nö vagyok és tudom hogy a lànyok sokkal érzelmesebbek mint a fiúk. Ne gondolkozz ilyenen túl sokat. :-) csak nyugi
2014. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bunkóság és nem komplikálod túl, ha úgy érzed, hogy nem kellett volna ilyet mondania. Persze nem mondom, hogy ezért azonnal szakíts, de figyelj a további "jelekre" amik arról árulkodnak, hogy nem szeret/tisztel annyira, amennyire te őt. 23/L
2014. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem szeret annyira mintt kellene... voltam így sajnos
2014. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ha azt mondja hogy több ilyen hülye viccet nem fog mondani mert nem szeretne megbántani akkor ezt elhinnétek hogy valóban viccnek szánta?
2014. márc. 14. 22:21
 9/10 A kérdező kommentje:
tény hogy mindent túlgondolok és sokat komplikálok még a jó dolgokból is tudok rosszat kihozni a sok gondolkodás miatt lehet hogy ezért vettem ezt is ilyen érzékenyen?
2014. márc. 14. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban nem süt el több ilyen "viccet", akkor szerencséd van. De szerintem el fog. Nekem is volt ilyen barátom. Ha mondott valami csúnyát, utána mindig azzal próbálta elfedni, hogy csak vicc volt és túlreagálom. De végül kiderült, hogy nem reagáltam túl.
2014. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!