Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom neki elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom neki elmondani hogy nem jó vele az orál. Mert önző és csak magára gondol?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám a barátom... és pettingeltünk utána szex majd megint petting.. de ő csak addig nyúlt hozzám amíg a szexre túl szűk voltam...2 hónapja

vele veszítettem el a szüzességem... Akkor még rendesen csinálta... Mostmeg.. Igaz hogy akkor sem volt orgazmusom ... Pedig úgy érzem hogy eltudnék menni.. nagyon is.. de egyszerűen ... abbahagyja csúcs előtt.... Legalábbis ezt csinálta amikor még csinálta .. Neki volt már orgazmusa tőlem.... Nha ilyenkor elaléltan fekszik az ágyon mint aki jól végezte dolgát.. Van egy olyan sejtésem hogy fogalma sincsen arról hogy egy lánynak mikor van orgazmusa..... ujjazottt régebben max!! 10 percig és utána megkérdezte hogy hányszor mentem el...

köpni nyelni nem tudtam...


Nem szeretném megbántani mégis hogyan tegyem neki szóvá?



2014. márc. 14. 22:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
megkèrdezhetnèm hogy hány èvesek vagytok?
2014. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Vagy megbeszéled vele rendesen és őszintén hogy ez van ez azt nem így kéne ... vagy mikor csinálja érezteted vele hogy ezt iszonyatosan élvezed akkár meg is mondod neki hogy abba ne hagyja ..
2014. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy mi ismerünk olyan módszert, amivel az szegény érzékeny mimóza lelkének a megsértése nélkül a tudtára adjuk, hogy mekkora se*ggfej? Sajnos ez rád vár.
2014. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kolosszus22 ***** válasza:

Talán jeleket kellene adnod és meg kellene mondanod, hogy mit, hogyan csináljon. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, mind a ketten nagyon tapasztalatlanok vagytok. Legközelebb ha érzed, hogy jó és el tudnál menni tekeregjen a csípőd, nyögjél, mondjad, hogy "méég, igen így jó, csináld, stb." használd a fantáziád.

26F

2014. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!