Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondol majd ezután rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol majd ezután rólam?

Figyelt kérdés

Egy sràc aki kitartóan udvarol nekem kb. 1 hónapja (de még nem volt köztünk csók sem), házibulit rendez. De bent a vàrosban is lesz egy hatalmas buli, tele ismerőssel és baràtokkal. Èn inkàbb oda mennék emiatt. Màsrészt meg még elég hatàrozatlan vagyok a fiúval kapcsolatban, nem akarom, hogy biztosra vegye hogy összejövünk. Lehet inkàbb nem is ő kell nekem, hanem valaki màs, nem tudom. Ezért akarok ismerkedni, "pasizni" menni a másik buliba.


Ha nem megyek el a bulijàba, és ha esetleg fülébe jut, hogy màsik buliba meg voltam, mit fog gondolni rólam? Nem akarom megbàntani. Vagy elmenjek a bulijàra és 1 óra múlva lépjek le? Az nem bunkósàg? (Nem nagyon akarok ott maradni)


2014. márc. 1. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szenvedtek...?
2014. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A helyedben én is a másikba mennék.
2014. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mondd meg neki őszintén, hogy nem akarsz tőle semmit. Ha akarnál, akkor minden vágyad lenne elmenni a bulijába, és veled lenni. Honnan tudod, hogy nem pont az volt a célja, hogy te ott legyél, és tudjatok beszélgetni, együtt lenni? Szerintem nagyon megbántanád, hogyha nem mennél el, de ha elmész, és nem élvezed, le se szarod őt, az meg még rosszabb. Döntsd el, mit akarsz, mert undorító dolog, hogy szegény srác kitartóan küzd érted, te meg inkább elmennél pasizni... Ilyenkor szégyenlem, hogy ehhez a nemhez tartozok.. Miért nem lehet őszintének lenni?
2014. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*és vele lenni.
2014. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1: jaja :/ pont ezért sem valami vonzó számomra. Én a határozott, kacérkodós pasikat kedvelem. Ő nem ilyen....
2014. márc. 1. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hónap után nem vagy biztos magadban. tehát nem lesz ebből semmi. mond meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, és menj el a másik buliba.
2014. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!