Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem elvezem az ujjazast?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem elvezem az ujjazast? Es miert nem volt meg huvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem szeretem ha ujjaznak, meg csak fel se izgulok meg semmi,mind1 hany ujjal probaljak es meddig.. magamnak is 1x probaltam meg akkor is untam es abba is hagytam. Mitol van ez? Masnak is volt mar? De ha d.gunk a baratommal azt elvezem, viszont sose volt meg huvelyi orgazmusom. Mitol van ez? Es hogy lehetne?
2014. márc. 15. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Van aki nem képes rá..

Próbálkozz maszturbációval, hogy te tudd legalább hogy mi a jó neked...

Ha még magadnak is unod akkor ne erőltesd elvezd a szexuális élet többi tészét, erről tudjon a partned, akkor hozzá tud segíteni a csiklóorgazmushoz, nem hanyagolja el..

Azért érdemes próbalkozni...nekem is nagyon nehezen mgey, de lenyegesen jobb a hüvelyi orgazmus, mint a csikló.. Valahogy mélyebbről jövő...jobban megfázza az embert...

2014. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
korod?
2014. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Az első jó nagy hülyeséget ír.

Az ujjazást persze, hogy nem élvezed, az ingerközpont a csikló, és nem a hüvely.

Pláne nem függ attól, hogy hány ujjat használnak.

Hüvelyi orgazmus nincs, mert nincsenek érzőidegek a hüvelyben.

2014. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Méghogy nincs hűvelyi orgazmu.Ekkora baromságot ídeírni.Úgy kellett volna,hogy neked nincs.Nem mindenkinek van,nem törvényszerű.Az én csajomnak van hűvelyi,a csiklóra nem annyira érzékeny,De még popsiszexel is van orgazmusa(nem is kicsi).Erre varrjál gombot.
2014. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: a hüvelyben nincsenek érzőidegek, minden a csiklóra vetítődik át. Egyébként hogy a barátnőd eljátssza neked a nagy orgazmust, az lehet ám, hogy nem tudod kielégíteni, és nem akar megbántani.. ;) Egy férfi nem tudja ellenőrizni, hogy ez tényleg orgazmus volt.. ;)
2014. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a g pont akkor mi lótintirinti?

Ha azt megtalalja párom akkor van hüvelyi orgazmusom, amúgy a csiklómat az ujjazás nem izgatja, csak ha külön arra is figyel a partnerem..


Ha csiklót izgat akkor az nem hüvelyi orgazmus...



Az első pár centi után nincs idegvégződes, hogy pontosak legyünk.. A bejárathoz közel tele van idegvégződésekkel


/ női anatómia/

2014. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 ös ha nem tünt volna fel válaszból, nők vagyunk:):):

Azért mert neked még nem volt soha a partnerednek hüvelyi orgazmusa , attól letezik..

2014. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!