Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim (48eves) imad tomegsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim (48eves) imad tomegszexelni . Es en (23 eves) meg csak ismerkedem ezzel a temaval de befogado vagyok . A kerdesem hogy o valyon mit erezhet irantam?

Figyelt kérdés
Szereti ha lanyokkal fekszem le elotte , szereti ha egy ket jobaratja( akik szinten szeretnek igy szexelni ) szexelnek velem , kenyeztetnek , es en is oket ... nos mindezt imadja nezni ... nagyon felizgul ezekre... egy alkalommal , egy lany nyalt engem , es ot a parja hatulrol tolta, en tobbszor hivtam hogy tegye a szamba a farkat , de nem igen akarta , neha betette a szamba , de a figyelme , csakis a szeretkezo parra pontosult , es kozben huzogatta a farkat ... neha elbizonytalanodok hogy odaig rendben hogy o erre izgul ...de mas ferfival szexelek , a legjobb barataival oszt meg ...igazabol mar azt is eszrevettem , hogy edes kettesbe nem is igen szeret velem lefekudni ...szoval o valyon mit erezhet irantam ? mert mikor o lefekudt egy masik lannyal raadasul a szemem lattara ( en nem szexelek fenekbe a lany pedig igen ) en majdnem megorultem a feltekenysegtol !! mikor egy lany engem nyal o pedig nezi , es eszreveszem hogy kozben ujjaza a lanyt ,kitepem a kezet belole , es roppant rosszul esik ... ha masik ferfi kenyeztet , tolem ugyan minden ok , bar elgondolkoztat a kerdes hogy miert nem erzi ugyanazt mint en ... es nem en eroltetetm a temat, hanem inkabb o ...ugyan befogadom ki nem szeretne ket-harom pasi figyelmenek kozpontja lenni ?? :) es a lanyokat is szeretem tehat minden rendben , na de ha o egyszer is mondana , hogy ne tovabb , en hozza nem ernek soha mashoz! sokszor engem kenyeztet a pasim , es jon oda a masik az allo farkaval , hogy verjem neki , meg tegyem a szamba en el utasitom sokszor ...de reszemrol elviselhetetlen ha o mashoz er , es en sem ertem o hogy elvezheti mindezt ??? ha haggya hogz mas dugjon meg valyon szeret engem igazan ???
2014. márc. 15. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

én meg azt szeretném megkérdezni tőled hogy a vajon szót miért ly-nal írod?

csak ez az egy kérdésem van, több nincs

2014. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kerdes komoly , nem pedig szex hirdetes!!!
2014. márc. 15. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Durva ! Látod a lányok csak eszközök a ember életében ! Ezért van,hoy egyes országokban nem is szavazhatnak a lányok/nők! és igazuk is van !
2014. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ugy gondolom igy helyes ...mert pontos j- vel a vaj szonak a tetejere celoznek , holott egy kerdoszot hasznaltam , valy - on ...sok kolto is igy hasznalja de nem vagyok magyar tanar ...
2014. márc. 15. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

(azért legközelebb a költőket ne hívd tanúnak. maradj meg az egyszerű emberek szintjén, és írd pontos j vel)


ez egyfajta fétis. ettől még szerethet teljes szerelemmel, csak épp szexuálisan nem te vonzod egy személyben, hanem az, hogy valakivel lát téged. persze lehet ennek durvább formája, hogy egyszerűen uralni akar téged, és ezt azzal is erősíti benned, hogy rákényszerít: másokkal szexelj, illetve eltűrd, hogy ő dug meg mást.

2014. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy elnezem senki sem tud gombot varrni eme szepen szavakba ontott eros lelki problemamra ...
2014. márc. 15. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket le lőném komolyan!
2014. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!