Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy társkeresőn ismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőn ismerkedem egy fiúval, nem olyan régóta és hogyan lehet rájönni, hogy akar e kapcsolatot vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
majd kialakul, ha beszélgettek :)
2014. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%
kérdezd meg,hogy bejössze-e neki és ha azt mondja,h igen akkor kérdezd meg,h játrtok-e? persze ha neked is bejön
2014. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Szerintem nem 10 évesek már :)


Az én tanácsom az lenne,hogy próbálgasd terelni affelé a témát,és az elsőnek igaza van a beszélgetések alatt majd kialakul :)

2014. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
100%

hát szerintem az első beszélgetés végén kb.

ha úgy váltok el, hogy várjátok a következőt, és ezt szóvá is illik tenni akkor oké. ha nem akkor bizonytalan, vagy puhaPcs

2014. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd idővel eldől. Neten felesleges ezt nagyon siettetni. De, ha folyamatosan beszélgettek akkor a találkozót oldjátok meg egy hónapon belül és onnantól már minden simán megy (vagy legalábbis kiderül, hogy lesz-e belőle több).
2014. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm nektek a segítséget :D Úgy érzem óvatosan körbefogom írni, de akkor sem tudom, hogyan kéne, hogy ne tartson nyomulósnak.
2014. jan. 30. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem körbeírni kéne, hanem személyesen találkozni és ott megbeszélni.. persze nem az első randin letámadni ezzel.
2014. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akar-e kapcsolatot vagy sem? Könyörgöm társkeresőn vagytok! Mi a francot akarhatna?
2014. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán még ő maga sem tudja. Van, akinek sok információ kell.

Lány vagy amúgy, kérdező?

2014. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#9

írta,hogy egy fiúval beszél társkeresőn

2014. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!