Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú egyedüllét után okozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú egyedüllét után okozott nektek nehézséget, hogy ismét párkapcsolatban éljetek? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Közel 3 éve nem volt párkapcsolatom, és attól félek, hogy túlságosan megszoktam az egyedüllétet, hogy azt csinálok, ami éppen eszembe jut, és senkire sem kell tekintettel lennem. Most van barátom, szeretem, és egyszerűen nem értem magam. Sokszor, mikor nálam van, alig várom, hogy elmenjen, és végre azt csinálhassak, amit én akarok. Aztán egy óra múlva már sajnálom, hogy nem marasztaltam, de már későn. Tudom, hogy legtöbbször segítő szándékkal teszi, de nagyon idegesít, mikor tanácsot ad, vagy másképpen akar megoldani valamit, mint ahogy én szoktam. Tudom, hogy logikus az is, amit ő mond, mégis azt érzem, hogy szükségtelenül belebeszél a dolgomba. Vajon ez el fog múlni?
2014. márc. 15. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj neki ezekről.
2014. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huhh mintha csak magamat olvasnám. :d
2014. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus viselkedési forma amit a TV ből tanultál.


Azonnal szokjál le róla! Lényeg hogy nagyon is jól csinálod, MÁSODIKRA. Már örülsz, jól érzed magad, várod. Hát akkor folyatódjon ez az érzés, mikor ott van, marasztald elsőre mikor menni akar....


Ez az egyedül létből van meg a sorozatokból. Sajnos még mindig azt a viselkedést tartjuk igaznak amit elsőre produklász..... a többi csak magyarázat....


Ez komoly dolog, mert anyám ennek köszönheti hogy 25 év után elváltak tőle, én meg a lelki nyomorultságomat.


Szóval ha másodikra jót érzel, érezzél jól elsőre! Elősszőr tettesd majd a végén igazából fog jönni.... :D Működik....! 30 év tapasztalat

2014. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.Hasonló cipőben járok.1,5 év egyedüllét után 2 hete van egy új barátom.Édes kedves figyelmes éppen az a pasi akire mindig is vágytam, de ahogy te is írod van h várom h elmenjen és magam maradhassak.Aztán persze bánom, h jobb lett volna ha marad.Azt gondolom h elsőre is jól érezzük magunkat csak sajnos túlságosan megszoktuk az önálló egyedüllétet.Én teljesen egyedül is éltem ebben a 1,5 évben.Veled mi a helyzet? Én egyébként azt teszem amit az egyik hozzászóló is tanácsolt, néha erőltetem h ne akarjak egyedül maradni hanem vele akarjak lenni és napról napra már magam is észreveszem h magam h egyre jobban érzem magam vele.Azóta h ide írtál h alakult a kapcsolatod?
2014. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!