Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a nem-túl-szép plázacicá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nem-túl-szép plázacicáknak vannak mindig barátjaik, és nem a normális rendes csajsziknak akik akár szebbek is?

Figyelt kérdés

Van egy plázacica rokonom, aki ma családi ebédre hozta a barátját, aki egy helyes, okos, aranyos katonasrác, miközben a csaj meg csúnya és beképzelt mellé, de ez a srác már a sokadik pasija és nem értem hogy van neki ennyi... Mikor valami öreg fószert szed össze vagy rusnya hímrinygót azt megértem hogy mellette köt ki, de a fent említett helyes srácot nem érdemelné meg.

Közben meg a legtöbb vele egykorú, 17 körüli ismerős/barátnőm szingli és még nem is volt pasijuk pedig rendes csajok, helyesek és okosak is. Van aki modellkedik is, sok ismerőse is van, bulizni is jár szolidan (tehát nem a suli után rögtön haza szociális élet nélküli tipus) és neki se volt még senkije.

Hogy van ez, hogy kinek jut-kinek nem?


2014. márc. 15. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarlak elkeseríteni, de honnan tudod, hogy "de a fent említett helyes srácot nem érdemelné meg" ? Egy dolog, hogy neked beképzeltnek tűnik a nő, másnak más lehet a tapasztalata vele. Egyébként elárulom neked, hogy a legtöbb 17 éves szingli barátnődnek azért nincs pasija, mert játsszák a jégkirálynőt és nagyívben tesznek azokra a srácokra, akik közelednének feléjük. Ideálképet kergetnek és azt hiszik, hogy majd egy szép napon becsenget a rossz fiú fehér lovon. :P Mindig csak az a nyavalygás megy...
2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Talán kicsit magatokba kéne nézni miközben mást mocskoltok.

Puszi a magányos pofidra.

De nem tőlem.


18/F

2014. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
nem kell irígykedni...
2014. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nem túl szépet (csúnya) részesíti előnyben annál, aki szebb? Nocsak nocsak, lehet hogy mégis vannak pasik, akik inkább a belsőt értékelik a külcsín helyett? :D
2014. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 C0r3 ***** válasza:
Véletlenül nem siófoki vagy ? :D
2014. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem Siófoki vagyok :)

Amúgy meg azért azt csak tudom, hogy a rokonom milyen belül, és tipikus plázacica, az előző pasijaival is csak fektette magát, ezzel a sráccal meg ebéd közben beszélgettünk és értelmes, normális srác.

Az én ismerőseim meg nem szívkirálynők, pl én se vagyok az, nem lehet kivel szívkirálynősködni, ha nincs jelentkező. Én is 18 felé megyek már, és eddig életemben 2x jöttek oda hozzám egyszer tanfolyamra várva, egyszer meg a metrókijáratnál így ismerkedés céljából de ők sajnos alacsonyak voltak nekem alapból. Szóval nem tudom magasra tenni a mércét ha senki se jön, érted...? :D

2014. márc. 15. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki sem jön, neked kell menni. Ennyire egyszerű. Istenem, mire vársz? Tapsra? Várhatod. :)
2014. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De miért jó, ha én megyek oda?

1)Ha tetszem neki, akkor jöjjön-ő. Ha nem mer, akkor meg elég tutyimutyi...

2)Ha meg nem tetszem neki, akkor minek?

2014. márc. 15. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha tetszem neki akkor jöjjön ő"

Miért is?



Érdekes módon mégis te vagy a szingli nem pedig a rokonod hiába tartod magad értékesebbek.

2014. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha legalizálnák a füvet odamennének hozzád sokan
2014. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!