Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a nem-túl-szép plázacicá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nem-túl-szép plázacicáknak vannak mindig barátjaik, és nem a normális rendes csajsziknak akik akár szebbek is?

Figyelt kérdés

Van egy plázacica rokonom, aki ma családi ebédre hozta a barátját, aki egy helyes, okos, aranyos katonasrác, miközben a csaj meg csúnya és beképzelt mellé, de ez a srác már a sokadik pasija és nem értem hogy van neki ennyi... Mikor valami öreg fószert szed össze vagy rusnya hímrinygót azt megértem hogy mellette köt ki, de a fent említett helyes srácot nem érdemelné meg.

Közben meg a legtöbb vele egykorú, 17 körüli ismerős/barátnőm szingli és még nem is volt pasijuk pedig rendes csajok, helyesek és okosak is. Van aki modellkedik is, sok ismerőse is van, bulizni is jár szolidan (tehát nem a suli után rögtön haza szociális élet nélküli tipus) és neki se volt még senkije.

Hogy van ez, hogy kinek jut-kinek nem?


2014. márc. 15. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt mondod, sokadik pasija van. Az azért nem véletlen. A legtöbbnek pont azért kell, gondolom, mert látszik, hogy könnyen kapható, a tinifiúk meg kanosak. Aztán van a maradék, a szerelem vak típus.

Azt én is tapasztalom, hogy a visszafogottabb, nem annyira harsány csajokat tinédzser korukban annyira nem keresik a srácok. Az én esetemet megértem, mert nem vagyok szép, de csomó ismerősömmel ez volt a helyzet, pedig csinosak, okosak, szépek, kedvesek. Aztán rájöttem, hogy pont azért, mert egy ilyen kihívóbban viselkedő lányt könnyebb meghódítani, mert soknak mindegy, hogy ki, csak legyezgesse a hiúságát, az ismerőseimnek meg voltak normális elvárásaik és elveik (nem teszik szét a lábukat azonnal, nem hagyják, hogy akárhogy bánjanak velük stb. szóval nem pénzbeli dolgokról beszélek). De aztán, ha nem okosak, pont ezek a plázacica típusok azok a lányok, akik kiégnek életük végére, és sírnak, hogy miért nincs egy rendes férfi se a világon... rosszabb esetben egy gyerekkel a nyakukon, kiélt fejjel.

2014. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!