Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a barátnőtökn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a barátnőtöknek azt, hogy az exeivel facen beszélgessen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem megengedés kérdése... Ha akar, fog vele/velük beszélni..
2014. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Szó sem lehet róla. Ha velem van, ne beszélgessen az exeivel. Másképp: vajon miért is beszélgetne velük, ha velem boldog? Azt ne mondja már, hogy "Csak kíváncsi voltam, mi van velük". A hülyék a túloldalon laknak. :)
2014. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem csak az a kérdésem lenne hozzá, hogy minek?

Ha az exe, akkor nem szereti, és nincs már hozzá köze.

Ha szereti valamennyire is, akkor meg hozzám nincs köze.

2014. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megengedni? Ez nem jó kifejezés, mert megtiltani úgyse lehet, de biztos, h nem esne jól és feszültséghez vezetne köztünk.
2014. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem!!!!!!
2014. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném el, hogy szeret. Akkor nem érdekelné az exe.
2014. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Én lány vagyok, és ez a "megengedni" elég parasztul hangzik. Mivel az embernek van közös múltja az exeivel, szerintem normális dolog beszélni velük. Nemrég összetalálkoztam a volt barátommal, és csakis baráti szinten nagyon jót elbeszélgettünk, érdekelt mi van vele. Mindkettőnknek boldog kapcsolatban van, még fogok vele beszélni/találkozni. El is mondtam ezt a barátomnak, de az fel sem merült, hogy engedélyt kérjek...ahol ez előfordul, ott nem egyenlő felek a partnerek és nincs meg a kellő bizalom sem
2014. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mii emiatt szakítottunk.
2014. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm nemrégen kitalálta, hogy mit szólnék hozzá, ha az exével elmenne sörözni. Mondtam neki, semmi baj, akkor én is megkeresem az egyiket és egy közös piázás keretében felelevenítjük a régi szép időket, nagyon nem tetszett neki. Azóta kuss van, szóba se került a téma :D
2014. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!