Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha látásból ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha látásból ismertek egy elég szép lányt (nem vagyok egoista) aki fiatalabb, mint ti, és csak úgy simán rátok köszön, miért nem válaszoltok vissza?

Figyelt kérdés
Két évvel nagyobb fiúba vagyok szerelmes, már fel éve, próbáltam megismerni, de olyan mintha taszítana. Hogyan vetettessem észre magam vele? Vagy ha ez úgysem megy, mert nincs esélyem, Hogyan felejtsem el? 15/L

2014. márc. 16. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a srác egy idióta. Simán megmondhatná neked ,hogy nem tetszel neki, vagy stb akrámi... istenem...
2014. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félnek a nőktől, a szépektől főleg :)
2014. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gyereknek tart még , ilyen egyszerű.

20f

2014. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
két évvel nem lehet nagyobb, max idősebb
2014. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Idõsebb*, bocsi :)
2014. márc. 16. 22:12
 6/6 A kérdező kommentje:
mellesleg még ő is gyerek :D
2014. márc. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!