Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan találom furcsának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan találom furcsának azt, hogy valaki (fiú) megvárja még egy csaj udvarol neki?

Figyelt kérdés
Az említett srác sosem udvarol. Imádja ha fényezik az egóját és eddig csak olyan lánnyal járt aki előszeretettel csinálta ezt. Viszont az egót leszámítva nagyon rendes és figyelmes, vicces, nem valami otthon ülős típus(sportol, zenél stb.), mondhatni jó pasi. Szerintetek egy ilyen srácnak lesz valaha olyan barátnője akihez ő fog oda menni és "udvarolni"? Mert végül is nem annyira vészes csak nem egy kezdeményező típus. Mi a tapasztalatotok az ilyen srácokkal?

2014. jan. 25. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy megteheti, mert te úgy is meg akarod majd szerezni.


Szerintem nem furcsa, szerintem mindenki eldöntheti, hogy csajozik/pasizik-e avagy sem. Csak aztán ne rinyáljon a következmények miatt.

2014. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én megütném, mert az ilyenek miatt szívok én a lányokkal, akik irányomba már nem kezdeményeznek semmit, mert végre én kezdeményeztem.... és akkor azt hiszik hmmm nem tudom mit hisznek, de nem jó
2014. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

csak a kis p/csök várják el. az ilyen nyomoronc justin bieberes fulcapes majmok...

aki FÉRFI, az igenis nem várja meg míg te lépsz! ez sokszor kétesélyes, mert benne van hogy a csja elhajt az esetek 70% ában ez is van, de én akkor is kezdeményezek. nemvárok a csajokra...vadászösztön :)

23/F

2014. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyennel ismerkedek és már marhára elegem van belőle... csak idő kérdése és kiadom az útját
2014. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vadász ösztön az :) kicsit nyomi hogy a fiú tölti be az őz szerepét... :)
2014. jan. 25. 18:07
 6/11 anonim ***** válasza:

nem kicsit hanem nagyon!

szánalmas!


és sok csaj meg fut a nyavajás kis csigatestűk után..hát gratulálok...

2014. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azért remélem ezeket nem féltékenységből írjátok :D
2014. jan. 25. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa , kérem , hol itt az egyenjogúság? :O
2014. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csajok ugyanezt csinálják akkor őket is megütnéd?
2014. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez a srác öntelt. Előfordul, hogy nő kezdeményez, természetes dolog. De ha egy pasi mindig azokat a nőket részesíti előnyben, akik simogatják az egóját, azt akaszd a szögre, szart se ér férfiként.
2014. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!