Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire értéktelen lennék? 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire értéktelen lennék? 21 évesen már nem fogok találni senkit?

Figyelt kérdés
Egy pasinak se kellek hosszabb távra. Talán azért mert csendes vagyok? Csak bennem lenne hiba, de bennük nem? Az egyik exemnek még azt is elnéztem hogy kicsit késett a randiról, de még se voltam jó neki. Komoly párkapcsolatot szeretnék, de eddig még nem találkoztam olyan pasival aki szintén ezt szeretné. Mindig önmagamat adtam egy kapcsolatban, de úgy látszik ez nm elég. A velem egykorúaknak már komoly párkapcsolatuk van, sőt van olyan aki már férjhez ment. Anyám szerint ki vagyok vénhedve, és nem lesz senkim.
2014. márc. 17. 13:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Túl magasak az elvárásaid, csúnya vagy, büdös vagy, bunkó vagy, buta vagy, hisztis pcsa vagy, stb. Megannyi dolog előfordulhat, amiért nem kellettél annak a pár pasinak.
2014. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

21 évesen? Jaj nem már. Sokan még 30-asként is párt keresnek és csak akkor állapodnak meg. Vagy előbb nem is akarnak.

Szórakozz, éld az életed, és majd alakul.

Szerintem inkább az a ritka, hogy valaki már 21 évesen megtalálja az igazit.

2014. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21 évesen nem kéne még emiatt aggódnod.
2014. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 kolosszus22 ***** válasza:
38%

Senki sem tökéletes, de valami hiba nálad is van a gépezetben ha ennyire nem megy a dolog. Hiányzik belőled valami amire a férfiaknak általában szüksége van, valami pl. ami miatt nem tudnak rád igazi nőként tekinteni, esetleg olyan elvárásaid vannak amiknek nem akarnak megfelelni vagy csak szimplán eddig nem volt szerencséd és olyanokkal hozott össze sors akik nem hozzád valók.

26F

2014. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Tőlem csúnyább és bunkóbb embereknek is van valakijük.
2014. márc. 17. 13:57
 6/31 anonim ***** válasza:
szerencse is kell az élethez, nem csak arról szól, hogy jobb vagy rosszabb, szebb vagy csúnyább vagyok valakiknél.
2014. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Dehogyis vagy értéktelen! Anyukádra meg ne hallgass, hogy lennél már 21 évesen kivénhedve? Még előtted áll az egész élet! Nem mondom, ha 35 éves lennél, és még mindig egyedül, megérteném, hogy aggódik, de így... Nekem is 21 évesen volt először barátom. Most 25 vagyok, túl egy hosszú párkapcsolaton, és eszemben sincs azon aggódni, hogy kiöregszem. Akkor sem fogok kétségbeesni, ha tényleg nem lesz soha senkim - inkább az egyedüllét, mint egy rossz kapcsolat. Nem magabiztosságból mondom, csak ezt az egy dolgot már volt alkalmam megtanulni.

Kicsit több önbizalom kellene neked, és hogy ne görcsölj rá erre a párkeresés-témára. Legyen életed! Menj szórakozni, töltsd az idődet barátokkal, találj magadnak valami jó hobbit. Ha gyakran eljársz otthonról, simán összetalálkozhatsz az igazival.

2014. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy nehany szulo hogy el tudja szurni a gyereket. talan akaratan kivul teszi, de... ehh...

a tobbiek mar megmondtak a tutit, en csak erre csodalkoztam ra megint. nincs egyeb hozzafuznivalom.

2014. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ó, hát vagyunk még itt egy páran, akik nem értik miért nincs normális, hozzáillő párjuk. De te tényleg túl fiatal vagy még ahhoz, hogy ezen aggódj.

Ezt meg így nem lehet megmondani, hogy miért nem kellettél nekik hosszútávra. Egy konkrét ismerkedési helyzetben még csak-csak ki lehet elemezni mi-miért nem működött, de ha általánosságban beszélünk, minden sokkal összetettebb.

25/F

2014. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Miért vagyok elszúrt gyerek?
2014. márc. 17. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!