Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti azonnal tudtok párt találni, ha akartok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindig sok jelentkező közül válogathattok, tehát könnyebb párt találni, mint a férfiaknak.
2014. márc. 13. 18:24
1 2
 1/16 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem.:D
2014. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis. Van egy ilyen "ne beszélj hülyeséget, mert letépem a fejed" kisugárzásom, emiatt sokan kerülnek. Nálam már az is óriási plussz, ha egyáltalán valaki mer komolyan próbálkozni.
2014. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem. Párt találni mindig időbe telik, meg kell ismerni a másikat, nem lehet azonnal megtalálni.
2014. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kolosszus22 ***** válasza:

Nőknek biztosan könnyebb azért, ezt jól látom a húgom példáján, míg én szenvedek egy sort még úgy is, hogy jó pasinak tartanak. A nehézségük max annyi, hogy míg egy férfi célirányosan olyan nőnél próbálkozik aki bejön neki (így a nem tetszők már eleve kiesnek), addig egy nőnél a próbálkozók nagy része olyan aki eleve kiesik a körből, viszonylag kevés olyan van akivel kölcsönös lenne a szimpátia.

26F

2014. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én alig ismerek olyan lányt aki egyedül lenne, pasit, meg annál többet.

Ha egy lány egyedül van, azonnal ott lesz egy csomó jelentkező és válogatni kell csak, de ha srác van egyedül az törheti magát, nem nagyon jár sikerrel.

2014. márc. 13. 18:37
 6/16 anonim ***** válasza:
olyat, akiért odavagyok, nehéz találni.
2014. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem járok bulizni, nincs sok lehetőségem ismerkedni, évek óta szólóban vagyok... :S
2014. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7-es: Dettó. Mikor utoljára rávettem magam, hogy elmenjek bulizni, hát basszus össze-vissza taperoltak. Többet biztos nem megyek partizni, max. 30 felettieknek szóló buliba, de lehet, hogy ott sem jobb a helyzet.
2014. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: Honnan veszed ezt az emeletes, címzetes baromságot? Még hogy rögtön szállnak a lányokra. Lóf@...t. Ha csak szexkapcsolatot akar egy nő, akkor talán, de borzasztó nehéz komoly kapcsolatot találni.

És még valami: Ha nem nyomulnátok mindenkire, akinek nunija van, akkor nem kellene itt duzzogni, hogy mennyire könnyebb a nőknek.

2014. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az én ismertségi körömben, ha egy lánynak véget ér a kapcsolata, gyorsan lesz neki másik jelentkező, nem is kevés.
2014. márc. 13. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!