Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy anyuka vagyok van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy anyuka vagyok van egy tizenéves lányom, de lett egy új kapcsolatom, honnan tudom meg el akar-e venni majd vagy se?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen azért, hogy hagyjam a gyereknevelésbe beleszólást vagy se. Vagy ez teljesen mindegy?
2014. márc. 17. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát ne igazán hagyjad nem lesz jó vége első a gyereked.
2014. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Most akkor te apukát keresel????

Azt hittem párt..

2014. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy együtt éljétek le az életeteket nem feltétlenül kell elvegyen.

Ami a gyerek nevelést illeti, te ismered a gyereked, neki épp elég lesz/lenne megszokni hogy új apukát kap, nem kell még az is hogy ő is szigorral nevelje. Ezzel nem azt akarom, mondani,hogy ne engedd,hogy beleszóljon a dolgokba, a gyereked is tisztelje, de ne azt érezze, hogy a párod irányít minden helyzetben. Neki mindig te leszel az anyja, ezért el fogja várni tőled, hogy mellette állj mindig, még akkor is ha a párod ellenkező véleményen lesz.


Ismerek olyan lányt akinek az anyja újra házasodott, lett közös gyerek, és most a mostoha apja teljesen átvette otthon az uralmat, és még az anyja sem áll mellette.Vagy az anyja megengedne neki valamit, de a mostoha apja nem, megtilt mindent. Na az milyen érzés lehet? Te ne kövesd el ezt a hibát, akár elvesz feleségül akár nem. A lányod a te gyereked, érezze, hogy neked akkor is ő a legfontosabb.

2014. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyhatod hogy beleszóljon hogyha jókat mond, mert nem árt ha megerősíti amit te is mondasz, az már más kérdés hogy a lányod hajlandó e hallgatni rá, de nem hiszem.

Szóval ha nem baromságokat mondd, és úgy akar nevelni, akkor hagyhatod, ha meg nem, akkor nem.

2014. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt az volt a téma, hogy a lányom csúnyákat mond rám, rámnyújtja a nyelvét stb. és én ezt miért hagyom???? 12 éves gyereknek igy kell viselkedni mit tegyek? Hagyjam vagy se,?
2014. márc. 17. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
szia. ha a köldökszösze nehezebb mint 0,120 gramm akkor el fog venni. egyéb esetben nem.
2014. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így már egészen más a helyzet. Akkor egyet kell értsek a pároddal, egy 12 éves gyereknek egyáltalán nem így kell viselkedni, főleg nem az anyjával. Igenis meg kellene nevelni, de ha (mint az írottakból látszik) hozzád sem úgy viszonyul ahogyan kellene, valószinüleg a párodhoz sem úgy fog, és még azért sem fog szót fogadni neki. A nevelés kérdése itt bizony rád marad.
2014. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!