Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van remény a közös jövőre? Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Háát..lassan másfél éve vagyunk együtt,nagyon szerelmes vagyok.a probléma a következő: Állandóan összeveszünk mindenen!minden héten legalább egyszer szakítunk aztán 3napon belül kibékülünk mert nem bírjuk egymás nélkül.sok viszontagság volt a múltba..lehet ez is rátesz..de alapból meg iszonyatosan jol elvagyunk,poénok,közös nevetések,programok,szeretet,és a szex egyszerűen csúcs!Ha már ránézek megkívánom,egyszerűen olyan kémia van közöttünk,hogy nem bírok ellenállni még ha mérges vagyok akkor sem..nemtudom már mit csináljak...most is vége van..viszont sokszor az ő hibájából és hülyeségéből balhézunk össze..beképzel magának dolgokat..és ezt sem bírom már..de pedig nagyon szeretjük egymást,és ha ez nem lenne,akkor eltudnám képzelni őt a végletekig.mert mindent megkapok tőle,és ez oda vissza megy.sok mindenen mentünk már keresztül együtt,sok rosszan,bántottuk egymást.de nem tudunk elszakadni egymástól...én most viszont ott tartok h betelt a pohár,és kiszállok.de legbelül még reménykedek,hogy észhez tér...
2014. márc. 17. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

de legbelül még reménykedek,hogy észhez tér...



nem fog...

2014. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet mindkettőtöknek jobb lenne külön.. bár nem tudom..

én hasonló helyzetben voltam 4 évig, a múlthéten végül szakítottam..

2014. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 778623 válasza:
Én sajnos ilyen helyzetbe vagyok már 3-éve. Nekünk is így kezdődött össze vesztünk -kibékültünk. Szexel nem lehet megoldani a dolgokat csak elodázni. és ez már évek óta így megy nálunk is. Együtt élünk de csak vagyunk egymás mellett. Vannak olyan napok amikor már az is idegesíti ha szimplán hozzá szólok! Talán meguntuk egymást! Mi megpróbáltuk ezt számtalanszor megbeszélni. És mindíg az lett a vége hogy szeretjük egymást de már nem úgy. És ez most lehet hogy hülyén hangzik de azért vagyunk még mindíg együtt mert megszoktuk hogy együtt vagyunk talán. Vagy csak egyikőnk se akarja kimondani azt hogy vége. Hát szerintem próbálj vele beszélni aztán ha nem megy akkor ne erőltesd. Én is lassan kilépek ebből az egészből csak erőt gyűjtök :D
2014. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Javaslat egy erős érzelmi töltésű kapcsolatnál? A külsősöket el sszokta vinni az érzelmi áradat. Lehet hogy ez lenne a megoldás: kevesebb lélek több ész
2014. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!