Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kielégítő magyarázat az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kielégítő magyarázat az egy párkapcsolatban élő fiútól, hogy "önbizalomhiányom volt, azért flörtölgettem más lányokkal"?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy önbizalom hiányos fiú nem flörtölget a lányokkal épp azért mert nincs hozzá elég önbizalma.
2014. márc. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt más hiány volt... Nem önbizalomhiány..
2014. márc. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D
2014. márc. 18. 02:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném még azzal az első hozzászólását, hogy az önbizalom hiányosoknak párkapcsolata sincsen mellé.
2014. márc. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
exem is pont ezzel az alibivel élt, amíg én az önbizalmát igyekeztem növelni, addig ő 2 flörtölés között, a 3.-nak bújt az ágyába, szal okosan!
2014. márc. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha még hiszel a mesékben, akkor igen.
2014. márc. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es :D .


Szerintem amúgy lehet,hogy önbizalom növelés miatt flörtölget az ember. Jólesnek a visszajelzések. De egy pár mellett ez egy nagyon gusztustalan megoldás. Meg addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik.

2014. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vigyorogj kérdező, mert megpumpál egy önbizalomtól duzzadó keményfarkú legény. :-D
2014. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan én lány vagyok, de erős önbizalomhiánnyal küzdök. Ennek ellenére van párkapcsolatom, igaz, sokszor adódnak ebből a problémámból konfliktusok. Viszont soha senkivel nem flörtölnék/csalnám meg a párom. Az önbizalomhiány nem magyarázat erre, egyszerűen csak kevés voltál neki.
2014. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi volt az a flörtölgetés ? A mi kapcsoltunkban is volt olyan mélypont,ahol a páromnak már semmi nem felelt meg,erősen magamban kerestem a hibát, minden önbizalmam és a férfiasságomba vetett hitem a bányászbéka segge alá zuhant. Netes társkereső/közösségi oldalon (badoo) sokat beszélgettem nőkkel ,akiktől megkaptam azt a megerősítést amit a páromtól nem, természetesen az első pillanatban mindig tisztáztam,hogy kapcsolatom van,nem akarok semmi többet - nem akarok találkozni senkivel.


A párom meglátta a beszélgetéseket,persze mérges lett és még derültek ki csúnya dolgok az Ö részéről is,de mostanra a kapcsolatunk maga a megtestesült harmónia.

2014. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!